reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

flak zamiast brzucha:(

MARIO-możesz poszukać w swoim mieście zajęć vacu-fitt -to taka kapsuła w której spacerujesz w podciśnieniu.Świetnie ujedrnia skórę i naprawdę widac efekty -ja przed ciażą schudłam 5 kg.na 1 karnecie-czyli 12 wejść ,każde po pół godz.Polecam!
 
reklama
Ja polecam roll masaż. Przez godzinę masujesz różne części ciała za pomocą drewnianego wałka na brzuch możesz poświęcić więcej czasu:) Popytaj się w gabinetach kosmetycznych czy solarium czy mają taki roll masaż
 
możesz spróbowac wielu rzeczy, zabioegów o których pisały dziewczyny, ćwiczeń, diety, ale i tak dużo zależy od Twojej skóry. Nie każda kobieta niestety może wrócic do stanu przed ciązy.
Piszesz, że sporo przytyłaś, więc moim zdaniem musuisz dać skórze trochę czasu, aby wróciła do dawnego wyglądu. Ćwiczenia na pewno pomogą, bo wzmocnia tez mięśnie i poprawia kondycję. Kremy i zabiegi nie zaszkodzą.
 
Nie ma co się załamywać, powiedz lepiej czy słyszałaś coś o endermologii? Bo jeśli nie to już Ci mogę powiedzieć, że to świetny sposób na walkę z Twoimi problemami
 
Jak to mawiają "nie od razu rzym zbudowano" i tak też jest w tym przypadku! :wściekła/y: Rzeczywiście decydując się na endermologie trzeba pamiętać o systematyczności ale z całą pewnością jest to efektywny zabieg redukujący cellulit i modelujący sylwetkę, jeśli masz wątpliwości to jedź do Villa parku na konsultacje a przy okazji dowiesz się wszystkiego. Ja mimo wszystko uważam, że warto zrobić czasem coś dla siebie :-) może trochę to egoistyczne, ale o własne ciało należy dbać
 
Nic mi nie mówcie:( Ja urodziłam już trzech synów, mam 33 lata, amój brzuch wygląda jak u jakiejś starej baby. Nie jestem jakaś delikatna, pochodzę z Mazur - typowa baba ze wsi, no ale latem to się wstydzę rozebrać:( Gdybym miała takiego kochanego męża co by mnie wysłał na jakieś ćwiczenia, załatwił na ten czas niańkę. No ale nie mam co się spodziewać:(
 
A może siłownia? Moja koleżanka chodzi 3 razy w tygodniu na siłownię do hotelu Mercury i nikt by nie powiedział, że ma w domu roczne bliźniaki (skąd ona czas na to ma to nie wiem, ale nie o tym mowa). W każdym razie wygląda rewelacyjnie, ale według niej ważny jest też dobry instruktor, który dobierze odpowiednie ćwiczenia.
 
witam :laugh2: porod dopiero przede mna... chcialam sie zapytac po jakim czasie po porodzie mozna zaczac cwiczyc?? wiem ze poerwsze tyg nie sa zalecane do nadmiernego wysilku :cool: czy ktoras moze sie wypowiedziec?
 
reklama
Mój brzuch 2 miesiące po porodzie też nie wyglądał najlepiej, był taki gąbczasty i wystający mimo moich usilnych ćwiczeń i starań. Dzięki namiarom od koleżanki trafiłam do vip studio w Krakowie i po konsultacji zdecydowałam się na serię zabiegów elektrostymulacja punktowa na brzuch. W moim przypadku te zabiegi sprawdziły się i brzuch teraz wygląda rewelacyjne.
 
Do góry