reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • 3.08 o godzinie 14:00 rozmawiam z prof. Jackowską o szczepieniach. Zebraliśmy wasze pytania i działamy. Czy rozwiejemy czyjeś wątpliwości? Zobaczymy. Możecie wpaść na YT Dostęp do YT

    Możecie dołączyć na FBMożecie wpaść na YT Dostęp do FB

reklama

Forumowe informacje i ogłoszenia

reklama

Marta1981

Rodzyneczka
Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
12 665
Miasto
miasto sexu i biznesu
Info z góry.
Kochane są 3 nowe fora eksperckie i bardzo proszę poinformujcie swoje dziewczyny o nich, a jeśli same możecie włączyć się do "rozkręcania" i zadawania pytań to poproszę bardzo i w dodatku już :)

Mamy porady fizjoterapeutki, zajmującej się kobietami w ciąży i w połogu. Fajna dziewczyna i proszę o wsparcie dla niej:)
Porady fizjoterapeutki

Forum, gdzie możecie zadawać pytania Małgosi - douli, mamie 5 dzieci, która ma ogromną wiedzę dotyczącą prowadzenia ciąży, jak i porodu. Rozwieje wasze lęki i wątpliwości. No i jest fajną babką https://www.babyboom.pl/forum/zaszczyt-pomagac-mamie-f559/

Oraz forum Omega-med, gdzie na pytania odpowiada ekspertka znająca się na zagadnieniach związanych z podnoszeniem odporności dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Sama jestem ciekawa, czy w ogóle znacie te preparaty?
DHA na zdrowie
Pozdrawiam Aniaslu
 
Do góry