reklama

Forumowe informacje i ogłoszenia

Temat na forum 'Lublin' rozpoczęty przez Marta1981, 30 Listopad 2009.

1. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

W tym miejscu znajdziecie informacje dotyczące konkursów i działań administracji BB.
    A oto pierwsza z nich;-):tak::
    Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby się udał. Mam zgodę od organizatora żeby Forumowiczki o tym dowiedziały się już dzisiaj. Dlatego poproszę poinformujcie dziewczyny, żeby szykowały się z fotkami na wtorek:biggrin2: To ja tyle:biggrin2:.
    Aniaslu

2. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

3. reklama
  4. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Od Aniaslu:
    Witajcie, na naszym forum udziela się mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż został zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Jako BB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Ministerstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktoś ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
    W każdym razie jeśli ktoś chce pomóc to dane prześlę na PW:tak:

5. sunday_

sunday_ Fanka BB :)

Nie wiem jak to sie stalo,ze dopiero teraz to przeczytalam!W jaki sposob mozna pomoc?Jak przekazac,ubranek to nie mam bo po pierwsze mam chlopca a po drugie oddaje mojej kuzynce. Ale jaka paczke zywieniowa albo cos podobnego to ok!:-)

6. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

7. sienio

sienio Fanka BB :)

Nie wiecie co sie stało z watkiem "czy sa tu jakies mamy z Lublina"?? znikł czy mam jakies problemy z widzeniam:szok::nerd::szok:

8. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Gdzieś go zapodziałam :zawstydzona/y::zawstydzona/y:bo chciałam połączyć swoje 2 posty i wcisnęłam Moderacja i ja go widzę :tak: już piszę do "góry";-):tak:.
    Już sama naprawiłam powinno być.

9. anet15

anet15 Mama Malgosi i Karolinki

Sunday,to jest dziewczyna ode mnie z Sierpniowek....pisalam kiedys u nas na Tajnym o niej

10. reklama
  11. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Cześć dziewczyny
    Nasze Forum wyciąga do nas rękę w sprawie spotkań ;-) :tak: Załatwia nam lokal w którym możemy się spotkać i poplotkować na temat naszych szkrabów.Najlepiej żeby jeszcze w marcu coś zorganizować;-):tak:.

Miasta w których odbędą się spotkania to:
    Rzeszów
    Olsztyn
    Białystok
    Wrocław
    Warszawa
    Bydgoszcz
    Lublin
    Szczecin
    Łódź
    Trójmiasto
    Katowice
    Poznań
    Kraków

Jeśli któraś z was chętna to proszę o informacje do mnie;-):tak:.

12. Marta1981

Marta1981 Rodzyneczka

Info odnośnie ogólnego spotkania BB na wątku spotkaniowym będziemy pisać ;-):tak:.

Poleć forum