reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forumowe informacje i ogłoszenia

Marta1981

Rodzyneczka
Dołączył(a)
8 Listopad 2007
Postów
12 665
Miasto
miasto sexu i biznesu
W tym miejscu znajdziecie informacje dotyczące konkursów i działań administracji BB.
A oto pierwsza z nich;-):tak::
Od wtorku rusza na BB konkurs, na który należy przesłać świąteczne zdjęcie. Może być zdjęcie dziecięcia, może być rodziny - grunt aby świątecznie. Nagrodą jest zamieszczenie zdjęcia w interaktywnej kartce, która można rozsyłać do krewnych i znajomych:biggrin2: Dodatkowo jest do wygrania 5 zestawów kosmetyków J&J. Z naszej strony robimy ten konkurs barterowo, ale zależy nam żeby się udał. Mam zgodę od organizatora żeby Forumowiczki o tym dowiedziały się już dzisiaj. Dlatego poproszę poinformujcie dziewczyny, żeby szykowały się z fotkami na wtorek:biggrin2: To ja tyle:biggrin2:.
Aniaslu
 
reklama
Od Aniaslu:
Witajcie, na naszym forum udziela się mama 3- miesięcznej dziewczynki. Kilka dni temu jej mąż został zamordowany. Zostawił ją ze strasznymi długami (około 400 tys. zł) i dziewczyna korzysta z pomocy mamy. Jako BB nie mogę robić zbiórki pieniędzy ( musiałabym mieć zgodę Ministerstwa Finansów), zresztą pewnie i tak zabrałby je komornik. Wydaje mi się, że sensowniejsza byłaby pomoc rzeczowa typu : pampersy, kosmetyki, może jakieś jedzenie :

tutaj cytat z maila przesłanego przez jedna z dziewczyn z forum: Zbiórka na pewno będzie dużą pomocą, na chwilę obecną mam wszystko co trzeba Juliance do 6 mies. i część ciuszków na 6-9 mies. Na pewno będę potrzebowała pampersy, kosmetyki,

Jeżeli możecie rozpropagować informacje na Waszych forach to poproszę. Może jakieś używane ubranka, czy krzesełko, ktoś ma do oddania. Może zrobi paczkę żywieniową. Osobiście - po doświadczeniach- jestem przeciwna wysyłaniu pieniędzy na konto prywatne- zresztą pewnie komornik czuwa.
W każdym razie jeśli ktoś chce pomóc to dane prześlę na PW:tak:
 
Nie wiem jak to sie stalo,ze dopiero teraz to przeczytalam!W jaki sposob mozna pomoc?Jak przekazac,ubranek to nie mam bo po pierwsze mam chlopca a po drugie oddaje mojej kuzynce. Ale jaka paczke zywieniowa albo cos podobnego to ok!:-)
 
Nie wiecie co sie stało z watkiem "czy sa tu jakies mamy z Lublina"?? znikł czy mam jakies problemy z widzeniam:szok::nerd::szok:
 
Cześć dziewczyny
Nasze Forum wyciąga do nas rękę w sprawie spotkań ;-) :tak: Załatwia nam lokal w którym możemy się spotkać i poplotkować na temat naszych szkrabów.Najlepiej żeby jeszcze w marcu coś zorganizować;-):tak:.

Miasta w których odbędą się spotkania to:
Rzeszów
Olsztyn
Białystok
Wrocław
Warszawa
Bydgoszcz
Lublin
Szczecin
Łódź
Trójmiasto
Katowice
Poznań
Kraków

Jeśli któraś z was chętna to proszę o informacje do mnie;-):tak:.
 
reklama
Do góry