reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotografie naszych kochanych słoneczek :) :) :)

Rosną nam same śliczne dziewczynki, a dla nich sami przystojniacy :tak: Cudne Lipczątka :-)

A tu my w domku, koło małego domku, w samochodzie i nad morzem (pierwszy raz z Małą) :-)
 

Załączniki

  • a (1).jpg
    a (1).jpg
    50,8 KB · Wyświetleń: 36
  • a (4).jpg
    a (4).jpg
    30 KB · Wyświetleń: 34
  • a.jpg
    a.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 37
  • a (3).jpg
    a (3).jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 34
  • a (2).jpg
    a (2).jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 34
reklama
no i tego się właśnie boję :D wiecie co wczoraj widziałam kumpele z jej córką 5 mczną. Upał, 30 pare st a ona ubrała dziecku:
body, bluzeczke, sukienke, bolerko, czapke, rajstopy ażurkowe, buciki. Dziecko bordowe z ciepła a ona mówi " nie chcę jej przeziębić bo jeszcze jest mała" :eek::confused: kurcze Jula w bodziaku i leginsach bez skarpet i chwilami bez czapki jak nie wiało i była w cieniu a ta dziecko przegrzewa szok. Albo też mijałam kobiete w wózku dziecko na oko 4-5 mcy, długi rekaw i nakryte kocem zimowym na 2 razy złożonym i telepie wózkiem bo dziecko usnąć nie chce i się drze wniebogłosy. Przechodzimy koło niej i mowie do M że jakaś chora dziecko opatuliła i sie dziwi że płacze, babka chyba zmądrzała bo zdjęła koc i dziecko od razu się uspokoiło. Mijałam ją poźniej i też bez koca już jechała i smacznie spała. Ludzie to moją w głowach :-D
 
My też wczoraj w sumie w cienkich rajstopkach i spodenkach, też cienkich ale jak to nad morzem to trochę wiało i jak podwinęłam rękawek to rączki zaraz chłodne. Za gorąco na pewno nie było, myśle że tak w sam raz, dobrze sie bawiła i nie krzyczała że za gorąco :-D
 
No Kacper w gadkach krótkich i bluzeczce tylko śmigał :tak::tak: A jak był w wózku to buciki i skarpety mu ściągałam żeby miał gołe stópki. Tez wczoraj niejedno dziecko widziałam co było strasznie naubierane :no: Jedna dziewczynka, ok roczku, miała body, rajstopki, bluzke z długim rekawkiem, sukienke czapke i buty. I też była cała czerwona :no: Kumpela zaś ubrała swoją 5 miesięczną córkę w body, śpiochy wełniane, na to gacie i kurtka :eek: I sie zapytała czy ją przykryć kocykiem :confused: Ja w taką pogode ubierałam małego tylko w bodziaki , skarpetki i ewentualnie przykrywałam jeszcze pieluszką tetrową :eek:
 
A to troszke nas z weekendu.
 

Załączniki

  • IMG_6802.jpg
    IMG_6802.jpg
    60,9 KB · Wyświetleń: 48
  • IMG_6805.jpg
    IMG_6805.jpg
    52,9 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_6788.jpg
    IMG_6788.jpg
    52,7 KB · Wyświetleń: 39
  • IMG_6783.jpg
    IMG_6783.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_6812.jpg
    IMG_6812.jpg
    59,1 KB · Wyświetleń: 33
Wszytskie dzieciaczki są słodkie!!!!!

Oliwka widzę,że lubi samochody, Filipek kiedyś do niej super bryką przyjedzie:-):-):-)
przepięknie, a ta plaża.... mmm my musielismy sie piaskownica pocieszyc


Zosinka, tez normalnie modeleczka, slicznie, i ta radość w oczach

Julcia, Monisia, Małgorzatka, rewelacja!!!! Sliczne dziewczynki
 
reklama
maylah mój Tomi w tym wieku też już chodził... a Adamowi się nie spieszy... na razie chodzi przy meblach i z pchaczem (takim pchaczem na kółkach lub z czymkolwiek innym - np. plastikowym stolikiem lub zwykłym krzesłem)...

No to i my sie przypominamy :tak:

Adamo, jego zęby, niebieskie oczęta i guz na środku czoła... no i my w Pradze ;-)
 

Załączniki

  • DSC07648.jpg
    DSC07648.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC07732.jpg
    DSC07732.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC07699.jpg
    DSC07699.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 38
  • DSC07740.jpg
    DSC07740.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 47
  • DSC07861.jpg
    DSC07861.jpg
    41,3 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
Do góry