reklama

Fryzik

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2005' rozpoczęty przez Melanie, 12 Styczeń 2006.

1. Melanie

Melanie Gość

2. Melanie

Melanie Gość

3. reklama
  4. izis

izis Fanka BB :)

Melanie a mi sie podoba bardzo twoja fryzurka nawet ostatnio chciałam wydrukować twoję fotkę i iść z nią do fryzjera hihihi ;D

a jak wasze włosy leca wam?
    bo mi okropnie macie jakieś sposoby na powstrzymanie tego czy muszą same przystopować?

5. gabi22

gabi22 Fanka BB :)

mi sie ta najbardziej podoba

Izis własnie z tego powodu ze mi tak włosy leca scinam włosy
    moje kłaki walaja sie po całym mieszkaniu

6. Joanka

Joanka Mama wrześniowa 2005

no i ja właśnie z powodu włosoplątu pod nogami, w palcach Krzysia itd ścięłam już włosiska.
    To zdjęcie z wątku " chcę zobaczyć" to właśnie kłaki po urodzeniu Majki, praktyczne i nieciągnące...
    Krzysiek uwielbial targać mnie za włosy, a siły to ma ho ho, no i już spokój mam

7. siwasek

siwasek Fanka BB :)

a ja w życiu sie na jeżyka nie opitole, bo mam uraz, bo jak bylam mała to miałam włosy jak piórka kurczaczka i mnie wiecznie cieli na krótko zeby sie wzmocniły, teraz nosze półdługie , za ucho troche, bo znowu jak mam długie to sie nie układaja i są przylapnięte :p a mi na razie wlosy nie wypadaja ::)

8. Melanie

Melanie Gość

mi wypadają i wkurza mnie to, że na dziecku są >:D juz nie raz jej z buzi wyciągałam :p

ale nie zetnę

9. izis

izis Fanka BB :)

ja tez nie zetnę co to to nie
    pakuje na nie tonę odzywek i balsamów może w końcu pomoże ::)

10. reklama
  11. Aniulka

Aniulka Fanka BB :)

Mi tez wypadają i tez nie zetnę :p

Melanie kupiłam dzisiaj nowy preparat do tych moich niesfornych kudłów co się nie daja prostować i jutro będę je męczyć.... aż w końcu wszystkie wypadną ;D ;D ;D ;D ;D

12. Melanie

Melanie Gość

;D napisz jak działa
    ...poźniej

Poleć forum