reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Furaginum w ciąży ?

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Kobietki, jestem w 10tc. Mam zapalenie pęcherza boli mnie brzuch i chce mi się bardzo siku,leci tylko trochę i później boli brzuch. To napewno to bo byłam w szpitalu 3dni wszystko z dzieckiem super, tylko tam przeziębiłam pęcherz (zimna woda w szpitalu do kapania :/) czy braliście FURAGINUM ? Bo nie wiem jak sobie pomoc, a jestem w trakcie zmiany ginekologa bo mój niczym się nie interesuje i jestem na etapie szukania nowego. Dołączam zdj
 

Załączniki

  • 74E35BE3-70DB-4B46-AE47-F72F60CA23A3.jpeg
    74E35BE3-70DB-4B46-AE47-F72F60CA23A3.jpeg
    1,6 MB · Wyświetleń: 140
reklama
Furaginy nie piwinno się brać w I trymestrze. Pij duuuuużo soku z żurawiny. A w poniedziałek idź do lekarza (nawet prywatnie, znajdź jakiegoś w necie) i niech Ci przepisze coś co możesz brac.
 
reklama
reklama
Do góry