reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

gadu gadu

kaszu27

Październikowa mamusia
Miasto
Jestem urodzoną Rybniczanką, od roku mieszkam w K
Rozwiązania
0
Dziewczynki a co Wy na to jakbyśmy założyły sobie wątek z samymi nr gg lub mailami? Dzięki temu łatwiej będzie nam się ze sobą kontaktować! Teraz łączy nas bardzo wiele, więc takie przyjażnie należy pogłębiać i je pielęgnować!!! Ja przepraszam,że nazwałam to przyjażnią - być może niektóre z Was poczuły się w ten sposób urażone...Jednak ja Was traktuję jak najlepsze przyjaciółki, pomimo,że nie znamy się osobiście!!! :D
Oto mój nr gg: 6137567
A to mój adres internetowy: kaszu22@poczta.onet.pl

reklama

paola

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
No to i ja się przyłączę:-) generalnie jestem z Krakowa, zaś w warszawie mieszkam od 15. sierpnia 2004 i nie mam nikogo w tym mieście z kim mogłabym pogadać zwłaszcza na 'ciążowe' tematy:-). Mój nr gg 4520622, e-mail paulina.dudzik@groupebeg.com lub p_dudzik@op.pl

mała26

Październikowa mama 2005
Rozwiązania
0
mój nr GG: 7098187
Czynne 7-15 od poniedziałku do piątku :laugh:

Jolik

Nieźle zakręcona mama
Rozwiązania
0
Pozdrawiam i podaję swoje namiary :
Gadulec: 240424
E-mail: jolus75@wp.pl

reklama

kika77

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
gg-2644437
aaaaa dresik to mam ;) jarek6322@poczta .fm

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry