reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Temat na forum 'Archiwum listopad 2011' rozpoczęty przez nimfii, 25 Marzec 2011.

1. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam nadzieje, że mamy chetnie podzielą się foteczkami swoich brzuszków, gdy zaczną one nabierać okraglejszych kształtów :-)

A zdjęciami swoich pociech po porodzie to już na pewno chętnie sie podzielicie :-D

Dodam jako piersza foteczke swojego brzuszka zrobioną dziś rano.

Niesamowite jak mi już brzuch wywaliło w 7TC :szok: W pierwszej ciąży taki efekt to dopiero po zakończeniu I trymestru :sorry:

Załączniki:

2. nimfii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dodam ze zrobilam sobie fotke już teraz poniewaz przy pierwszej ciązy prawie wcale nie robilam sobie zdjec. Teraz żałuje i jako że mam ponownie okazje to porobie fotke z profilu w każdym miesiącu ciązy -tak dla pamiątki :)

3. reklama
  4. Gola84

Gola84 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nimfii jaki śliczny Twój brzuszek! i naprawdę pokaźny!

Napatrzeć się nie mogę!

Ja myślę, że jestem w 7- 8 tc (choć - szczerze to już zgłupiałam - miałam baaaardzo nieregularne cykle!, dowiem się na poniedziałkowej wizycie), ale nic nie widać, choć czasem myślę, że tuż na łonem jest jakby malutkie uwypuklenie;)

Gratuluję pięknego brzuszka!

5. onanana

onanana Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nimfii naprawdę już widać!! Niesamowite:)
    Choć przyznam szczerze, że mi się wydaję że juz też coś widać, chociaż ja zawsze miałam wydęty brzuch:/
    Ja chyba będę strzelać fotki co tydzień- a co mi tam;-)

6. lillydelux

lillydelux Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam :)
    Śliczny brzuszek!! :) Ja też mam bardzo podobny, tyle że u mnie to raczej efekt tłuszczyku :-p Chociaż wcześniej ten tłuszczyk mogłam wciągnąć jakoś a teraz już nie :-p

7. nimfii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziekuje :)
    Dowiem sie na pewno w nastepnym tygodniu ale mam podejrzenia ze moj maluszej jeszcze nie ma nawet 7TC tylko 6TC i 3dni :p

8. onanana

onanana Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To ja swój też wrzucę. Ok 7TC, mam wrażenie że już urósł, a wciągnąć się nie da:/

Załączniki:

9. agutek79

agutek79 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Uff - ja też mam pokaźny brzuszek, może uda mi się fotkę wrzucić po południu.
    Ślicznie te krągłości :)

10. reklama
  11. nimfii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    onanana widac, widac ;-) Jak juz nie bedziesz moga zapiac spodni to dopiero poczujesz ciążę pełną parą :-D

12. Ssabrinaa

Ssabrinaa Podwójna Mama ☺️

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sliczne te wasze brzuszki :tak: mi sie wydaje ze mnie wywala ale to tak na wieczor ale to pewnie po calym dniu jedzeniu :-D no ale rano takie lekkie zaokraglenie moge zauwazyc,tylko ze przed ciaza to ja mialam taka delikatna faldke tluszczyku :-D ale wciagnac jako tako nie dam rady a kiedys potrafilam :-D
    A dziewczyny a jak tam wasza waga co :-D z jaka waga startujecie :-D ja startuje z waga 52kg. i mam nadzieje ze zbytnio duzo nie przytyje a to z tego wzgledu iz jestem niska tylko 156cm :sorry:

Poleć forum