reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

Temat na forum 'Archiwum listopad 2011' rozpoczęty przez nimfii, 25 Marzec 2011.

1. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Mam nadzieje, że mamy chetnie podzielą się foteczkami swoich brzuszków, gdy zaczną one nabierać okraglejszych kształtów :-)

A zdjęciami swoich pociech po porodzie to już na pewno chętnie sie podzielicie :-D

Dodam jako piersza foteczke swojego brzuszka zrobioną dziś rano.

Niesamowite jak mi już brzuch wywaliło w 7TC :szok: W pierwszej ciąży taki efekt to dopiero po zakończeniu I trymestru :sorry:

Załączniki:

2. nimfii

Dodam ze zrobilam sobie fotke już teraz poniewaz przy pierwszej ciązy prawie wcale nie robilam sobie zdjec. Teraz żałuje i jako że mam ponownie okazje to porobie fotke z profilu w każdym miesiącu ciązy -tak dla pamiątki :)

3. reklama
  4. Gola84

Gola84 Fanka BB :)

nimfii jaki śliczny Twój brzuszek! i naprawdę pokaźny!

Napatrzeć się nie mogę!

Ja myślę, że jestem w 7- 8 tc (choć - szczerze to już zgłupiałam - miałam baaaardzo nieregularne cykle!, dowiem się na poniedziałkowej wizycie), ale nic nie widać, choć czasem myślę, że tuż na łonem jest jakby malutkie uwypuklenie;)

Gratuluję pięknego brzuszka!

5. onanana

onanana Fanka BB :)

nimfii naprawdę już widać!! Niesamowite:)
    Choć przyznam szczerze, że mi się wydaję że juz też coś widać, chociaż ja zawsze miałam wydęty brzuch:/
    Ja chyba będę strzelać fotki co tydzień- a co mi tam;-)

6. lillydelux

lillydelux Fanka BB :)

Witam :)
    Śliczny brzuszek!! :) Ja też mam bardzo podobny, tyle że u mnie to raczej efekt tłuszczyku :-p Chociaż wcześniej ten tłuszczyk mogłam wciągnąć jakoś a teraz już nie :-p

7. nimfii

Dziekuje :)
    Dowiem sie na pewno w nastepnym tygodniu ale mam podejrzenia ze moj maluszej jeszcze nie ma nawet 7TC tylko 6TC i 3dni :p

8. onanana

onanana Fanka BB :)

To ja swój też wrzucę. Ok 7TC, mam wrażenie że już urósł, a wciągnąć się nie da:/

Załączniki:

9. agutek79

agutek79 Fanka BB :)

Uff - ja też mam pokaźny brzuszek, może uda mi się fotkę wrzucić po południu.
    Ślicznie te krągłości :)

10. reklama
  11. nimfii

onanana widac, widac ;-) Jak juz nie bedziesz moga zapiac spodni to dopiero poczujesz ciążę pełną parą :-D

12. Ssabrinaa

Ssabrinaa Podwójna Mama ☺️

sliczne te wasze brzuszki :tak: mi sie wydaje ze mnie wywala ale to tak na wieczor ale to pewnie po calym dniu jedzeniu :-D no ale rano takie lekkie zaokraglenie moge zauwazyc,tylko ze przed ciaza to ja mialam taka delikatna faldke tluszczyku :-D ale wciagnac jako tako nie dam rady a kiedys potrafilam :-D
    A dziewczyny a jak tam wasza waga co :-D z jaka waga startujecie :-D ja startuje z waga 52kg. i mam nadzieje ze zbytnio duzo nie przytyje a to z tego wzgledu iz jestem niska tylko 156cm :sorry:

Poleć forum