reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszka i maluszka :)

nimfii

nadzieja umiera ostatnia
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
8 073
Miasto
kraków
Mam nadzieje, że mamy chetnie podzielą się foteczkami swoich brzuszków, gdy zaczną one nabierać okraglejszych kształtów :-)

A zdjęciami swoich pociech po porodzie to już na pewno chętnie sie podzielicie :-D

Dodam jako piersza foteczke swojego brzuszka zrobioną dziś rano.

Niesamowite jak mi już brzuch wywaliło w 7TC :szok: W pierwszej ciąży taki efekt to dopiero po zakończeniu I trymestru :sorry:
 

Załączniki

  • Zdjęcie0843.jpg
    Zdjęcie0843.jpg
    78,1 KB · Wyświetleń: 231
reklama
Dodam ze zrobilam sobie fotke już teraz poniewaz przy pierwszej ciązy prawie wcale nie robilam sobie zdjec. Teraz żałuje i jako że mam ponownie okazje to porobie fotke z profilu w każdym miesiącu ciązy -tak dla pamiątki :)
 
nimfii jaki śliczny Twój brzuszek! i naprawdę pokaźny!

Napatrzeć się nie mogę!

Ja myślę, że jestem w 7- 8 tc (choć - szczerze to już zgłupiałam - miałam baaaardzo nieregularne cykle!, dowiem się na poniedziałkowej wizycie), ale nic nie widać, choć czasem myślę, że tuż na łonem jest jakby malutkie uwypuklenie;)

Gratuluję pięknego brzuszka!
 
nimfii naprawdę już widać!! Niesamowite:)
Choć przyznam szczerze, że mi się wydaję że juz też coś widać, chociaż ja zawsze miałam wydęty brzuch:/
Ja chyba będę strzelać fotki co tydzień- a co mi tam;-)
 
Witam :)
Śliczny brzuszek!! :) Ja też mam bardzo podobny, tyle że u mnie to raczej efekt tłuszczyku :-p Chociaż wcześniej ten tłuszczyk mogłam wciągnąć jakoś a teraz już nie :-p
 
Dziekuje :)
Dowiem sie na pewno w nastepnym tygodniu ale mam podejrzenia ze moj maluszej jeszcze nie ma nawet 7TC tylko 6TC i 3dni :p
 
To ja swój też wrzucę. Ok 7TC, mam wrażenie że już urósł, a wciągnąć się nie da:/
 

Załączniki

  • 7TC_thumb.JPG
    7TC_thumb.JPG
    1,5 KB · Wyświetleń: 1 142
onanana widac, widac ;-) Jak juz nie bedziesz moga zapiac spodni to dopiero poczujesz ciążę pełną parą :-D
 
reklama
sliczne te wasze brzuszki :tak: mi sie wydaje ze mnie wywala ale to tak na wieczor ale to pewnie po calym dniu jedzeniu :-D no ale rano takie lekkie zaokraglenie moge zauwazyc,tylko ze przed ciaza to ja mialam taka delikatna faldke tluszczyku :-D ale wciagnac jako tako nie dam rady a kiedys potrafilam :-D
A dziewczyny a jak tam wasza waga co :-D z jaka waga startujecie :-D ja startuje z waga 52kg. i mam nadzieje ze zbytnio duzo nie przytyje a to z tego wzgledu iz jestem niska tylko 156cm :sorry:
 
Do góry