• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

galeria brzuszkow lipcoweczek:)

reklama
Kazda z nas jest sliczna!!!! A co do roznicy to niesamowite jak ten czas leci! Az milo popatrzec na taka zmiane!!
Jakos szybko sie zapomina to ze jeszcze o niedawna nasze brzuszki byly nieznacznych rozmiarow!!
 
mówiły kobietki, że od 6-go m-ca wypycha ale do nas nie docierało, a teraz widać nasze domki baaaardzo dobrze... hi hi
 
Oj szkoda, szkoda! Ale nie martw sie bo ty chyba dopiero zaczelas sie swoim brzusiem chwalic od momentu kiedy cos w koncu wyskoczylo! A ze to moze niedawno bylo to jestes rozgrzeszona!!!
 
reklama
No bo ma meza ktory ma troche wyobrazni! My biedne musimy sobie same pstrykac! Ale popatrzmy na to inaczej, nasze fotki to tez jest pewnego rodzaju sztuka!! hihi! Ni ale powaznie Aneczce mozna pozazdroscic fotek! A i Ola tez ostatnio miala ladna sesje!!!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry