reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria brzuszków :)

Amelka22

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Październik 2005
Postów
402
Zapoczątkowałam ten wątek żeby pochwalić się swoim "uchowkiem":tak:.Czekam na kolejne zdjęcia. Tyjcie;-), pstrykajcie i wklejajcie:-).





 
reklama
Amelko śliczna z ciebie mamusia z ładnym całkiem sporym brzucholkiem:tak::tak::tak:

Pumi ma małe ale całkiem fajne brzusio:-).

Jak się dorobimy cyfrówki to też zacznę robić zdjęcia brzucholka.
 
mam nadzieje ze nie bedziecie zle jak wstawie jeszcze fotki mojego brzusia.ale powiedzcie ze choc troszke widac -bo mi bedzie smutno:-(
 
to i ja się pochwalę moim brzusiem i paroma rozstępami z poprzedniej ciąży:wściekła/y:

URL%5D
 
pumi wyraźnie widać, że brzusio się zookrągliło. Takie wesołe brzuszko:tak:
aOLA jak ty się chwalisz rozstępami, że nic nie widać, bo ich nie ma, ja nic ne widzę, po za tym, że kawałeczek brzusinka wystającego pokazujesz.

Kiedy mi się zaokrągli, zauważyłam tylk, że taki pełniejszy mi się zrobił, ale to przeważnie wieczorem.
 
no teraz widzę ładne bunio aOLU i żadnych rozstepów. Ładnie zaokrąglające się bunio:tak:
 
To ja też się pochwalę, ale przeraziła mnie widoczność rozstępów. Aola u Ciebie ich w ogóle nie widać. Ja nie wiedziałam z której strony brzusio wkleić bo z każdej tak samo widoczne. Nie wiem czy uda mi się wkleić zdjęcie, ale spróbuję.
 
reklama
Do góry