reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wózków

ja nie znam sie na tych wersjach ale rozrózniam modele po kólkach i spacerówkach hehe :) bo jedne maja płytsze a drugie głebsze ;)

kupiłam mutsy urban ;)



 
Ostatnia edycja:
reklama
a wiece ze i moja mama i moj mąz odrazu sie kapneli ze M jak Martynka hahah a ja zaczaiłam ostatnia o co chodzi z tą literką ehhhh

no zadowolona jestem:) i najgorsze juz za mna ;)

P.S karolciu wstaw swój wózeczek :) pamietam ze kupiłas fioletowy ale zdjecia nigdy nie dałas....
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wózek dokładnie firmy Mutsy, typ Trasporter, kolor Sand.

Taki...
transporter_sg_2010_cabrio_d.jpg

Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam innym:
- skrętne przednie koła
- lekki
- 4 koła (łatwo wejść i wyjść z autobusu nie tracąc równowagi)
- 3 w 1, czyli gondola, spacerówka i fotelik pasują do jednego stelaża
- spory kosz na zakupy na dole

Wada - nie obraca się wersja spacerowa w drugą stronę.

A co warto dokupić do wózka?

- folia przeciwdeszczowa - w Prenatalu jest jedna folia uniwersalna, pasuje i do gondoli, spacerówki i fotelika podobno każdego, każdej firmy
New ; Dooky Rain & Styling Kit
Folia do gondoli dokładnie firmy Mutsy jest za 20 Euro i każda następna do poszczególnych wersji (spacerówka i fotelik) jest za 20 Euro, a to się robi już dość dużo.
- torba na rzeczy dla dziecka - niezbędna + turystyczny przewijak + pojemnik na butelkę, ewentualnie kubek (na później)
- śpiworki, niezbędny jest ten do wersji spacerowej, ale do fotelika taki mały śpiworek to też bardzo przydatny gadżet
- coś na ochronę przed slońcem...generalnie nie przepadam za parosolkami, więc ja polecam rozwieszanie zwykłej tetrowej lub flanelowej pieluszki, a jak ktoś ma więcej pieniążków to w oko wpadło mi coś takiego (dostępne w Prenatalu):
xplorys - Dooky
 
Ja akurat nie mam torby firmy Mutsy. Miałam dokupić, ale przy zakupie wózka dodali mi za darmo jakiejś innej firmy i jestem z niej zadowolona. Duży wybór toreb widziałam w sklepie BabyPark, Baby Dump, Prenatalu, jest nawet kilka w Hemie. A jak zależy Ci na dokładnie takiej firmie jak wózek to poszperać trzeba w necie i najwyżej zamówić on line.
 
reklama
Ja przy pierwszym dziecku mialam taki wozek:
wozek.jpgwozek 1.jpg
A przy drugim wybralam ten sam tylko nowszy model:
wozek3.jpgnkk.jpg
Co do straszego modelu ma tan sam minus co pisala Iguana brak mozliwosci zamontowania spacerowki przodem do mamy, ale juz w tym nowszym modelu nie ma tego problemu. W komplecie mialam wsztsko od torby po moskitiere i folie przeciwdeszczowa.
 
Do góry