reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria wózków

Iguana fajne to do oslaniania przed sloneczkiem, az pojde do prenatala i zakupie, bo musze sie za kazdym razem meczyc z pielucha, a raz prawie mi ja zwialo :rofl2:
 
reklama
A ja znalazlam idealny sposob na sloneczko i to przez przypadek (nie wiedzilam co zrobic z czpka). Biore czapke z daszkie od Kuby i zaczepiam ja o raczke z gondoli ktora jest na daszku mocuje czapeczke i daszek z czapki robi cien ideanie zakrywajac glowe Filipka i nie musze sie meczyc z pieluszkami a czapka jest tak stabilna ze nawet wiatr jej nie dal rady zdmuchnac a do tego fajnie to wyglada. Moj kuba ma czapke z taka fajan smieszna minka i jak to zamocuje to ludzie zawsze cos mi milego powiedza i sie smieja.
 

Załączniki

  • DSCF1871.jpg
    DSCF1871.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 67
  • DSCF1870.jpg
    DSCF1870.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 79
Kupowalyscie wozki wszystkie tutaj czy w Polsce? Mutsy chyba raczej malo popularny w PL jest, tak mi sie zdaje- ale moze sie myle.

dzieki za foty i opisy dziewczyny- przyda sie :)
 
Ah karola ;)

fajny bondżolo fioletowy :)

a propo ortalionu..... wczoraj własnie gdzies czytałam ze w tych śliskich i ortalionowych spacerówkach dzieci sobie dupki odparzają... ciekawe jak to sie ma w praktyce :)

no to miłego prania ;) aa i budki niestety sie nie odpina do prania buuuuu

Yokasta czesc kupowała tutaj, czesc w pl ;) mutsy sa tez znane w pl ale drogie bo taki urbanek kosztuje nówka 2500 zł a nie kazdy chce tyle wydać ;)
 
Ostatnia edycja:
ja mam caly wozek bawelniany tylko niektoe czesci przeciwdeszczowe, nie wlozylabym dziecka do ortalionu :no: sama bym nie chciala w takim czyms siedziec...:no:
 
no własnie, ja akurat tez wzielam materiałowy chodz przyznam ze ortalionowe tez były na liście a dopiero jak kupiłam wózek i zaczełam czytać o praniu to wyczytałam :) hiu :)
 
Madzia no ja wlasnie nie mam ortalionu , nie podobaly mi za bardzo te swiecace:sorry2:
Caly fotelik wypralam w pralce ,procz budki:tak:Z gondola juz gorzej ,tylko materacyk i wysciulka pod nim,reszte musze w rekach:baffled:

Yokasta mutsy sa popularne w pl nawet trendy bym stwierdzila:tak:ale uzywki stoja od 1400 zl w zwyz jak dobrze pamietam ,nie mowiac juz o nowych
 
reklama
karola ja wczoraj poł dnia walczyłam, gondola poszła jakos ale te budki grrrrrr teraz wrzuciłam jednak ten materacyk :) i jeszcze na to dokupie przescieradełko;) a teraz wózior stoi na dworku i sie ładnie wietrzy ;)
 
Do góry