reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gazy u dziecka

WłoskaK

Początkująca w BB
Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
21
Cześć,

Moje dziecko jest aktualnie w 7tż, karmiony mlekiem modyfikowanym. Od samego początku nie miał problemów z brzuszkiem, odchodziły mu gazy bardzo często, dodatkowo pije dużo wody, przez co nie ma problemów z kupką. Ostatnio miewa małe trudności związane z tymi gazami. Czasami popłakuje, po czym puści bąka i staje się spokojniejszy. Chwilami mam wrażenie, że sprawia mu to jakiś rodzaj bólu. Co to mogłoby być?
 
reklama
My właśnie weszliśmy w 4 miesiąc i też problem z gazami. Bardzo podobnie to u nas wygląda. Lekarze mówią że to nie dojrzałość układu trawiennego... I że powinno przejść po 3 miesiącu. Więc czekam...
 
My właśnie weszliśmy w 4 miesiąc i też problem z gazami. Bardzo podobnie to u nas wygląda. Lekarze mówią że to nie dojrzałość układu trawiennego... I że powinno przejść po 3 miesiącu. Więc czekam...
Moja dzidzia ma największy problem wieczorami. Kiedyś wypił mleczko i od razu zasypiał, teraz jest płacz i bujanie
 
reklama
U nas przy jedzeniu jest spokój. Po mleczku zwykle mały sobie polezy, posmieje się a potem zaczyna się wiercenie i płacz. Przy butli się uspokoi i schemat się powtarza. Najgorzej w nocy jak go złapie.
 
Do góry