reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GDAŃSK Spotkania maluchów 6-12 m-ca

Dołączył(a)
11 Lipiec 2010
Postów
2
Witam, byłem ostatnio na zajęciach ogólnorozwojowych dla takich maluszków jak w temacie(tytule). Cena troszkę wysoka 30zł za 30 minut. Proponuje podobne spotkanie w jakimś miejscu. Jest okres wakacji więc jeśli każdy zabrałby kocyk, piłeczkę i jakąś zabawkę można by spotkać się gdzieś na świeżym powietrzu. Nasz maluszek ma prawie 9 miesięcy i uważam, że dobrze by było, by już od takiego wieku spędzał czas z rówieśnikami, bawiąc się i ucząc. Co Wy, drodzy rodzice powiecie na taka propozycje? Spotkania proponowalibyśmy w sobotę lub niedziele w godzinach 9-13 do ustalenia jeśli będą chętni. Niczego więcej nie wymagamy, jesteśmy bardzo młodymi rodzicami (25l. i 20l.) i pomysł ten chodzi nam od jakiegoś czasu po głowie. W innych większym miastach w Polsce można spotkać się z zajęciami dla grup raczkujących(płatne zajęcia)... przy okazji, być może udało by się nawiązać ciekawe znajomości i mile spędzić czas. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
 
reklama
hejka, ja mam córeczkę 8 miesięcy, która nie ma żadnego kontaktu z dziećmi więc chętnie bym się spotkała właśnie po to by dzieciaczki razem pobawiły się (albo pobyły w swoim towarzystwie) i żeby wymienić się pomysłami i doświadczeniami. Mogłabym wziąść ze sobą przybory do mojego domowego teatrzyku, zabawki, pokazać parę ćwiczeń dla dzieciaczków na piłce, podzielić się pomyslami. Proponuję gdzieś w strefie koło morza (może Przymorze, Jelitkowo czy Brzeźno) bo jest lasek, cień, przestrzeń, duzo zielonej trawki. Daj znać co o tym myślisz. (ja mam 30 lat)
 
Do góry