reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

gdzie kupować mięso...

MartaZiolko

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Marzec 2008
Postów
164
Miasto
Kraków
Moja córeczka za 2 tyg skończy roczek i mam taki mały mięsny dylemat...
Mieszkam w Krakowie, wokól sklepów mnóstwo, ale w większości hipermarkety, oraz większe sklepy osiedlowe. Boję się w nich kupować mięso, bo wiadomo jak się chowa drób i na czym....
Dotychczas kupowałam po części mięsko w słoiczkach, lub też przywoziłam ze wsi królika od teściów. Teraz popsuła mi się zamrażarka i nie mam gdzie mięsa przechowywać i najwygodniej by mi było kupować na bieżąco.
Boję się jednak tych wszystkich sklepów, a z drugiej strony zastanawiam się nad tym jakie mięso jedzą inne "miastowe" dzieci (bo te z obrzeży mają super, bo dostęp do mięsa wiejskiego jest).... może to ja przesadzam... sama już nie wiem..
PORADŹCIE COS!!!!
 
reklama
Marta a nie macie czegoś takiego jak tag, lub bazarek?;-)
Ja co prawda nie mieszkam w wielkim miescie ale u nas dwa razy w tygodniu jest targ i są takie babcie ze wsi co mają np. kilka jajek w koszyku, mleko w butelce, kurę, ser biały własnej produkcji.:tak: I myślę że u takiej babuleńki spokojnie mogę kupić. Teraz w zimę nie chodzę bo mam za daleko ,ale latem takie jaja czy ser kupuję :tak:
No ale jeśli nie masz wyjścia to musisz kupić w sklepie, no bo co innego zrobisz?
Przecież jak mała pójdzie do przedszkola to dzień w dzień będzie jadła zwykłe sklepowe mięso :tak::sorry2:
Julka nie chce jeść tego co jej robię i jest jeszcze na słoikach-tylko obiadki. :tak:
 
Do góry