reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie na fitness?

Maria2

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Grudzień 2012
Postów
18
Dziewczyny, czasami trzeba zadbać też o siebie. Czy chodzicie na fitness? Ćwiczycie w jakikolwiek sposób? Jeżeli tak, to w jakim klubie i jakie są wasze wrażenia? Wiadomo, że nie wszędzie jest miła atmosfera. Polecajmy miejsca, w których inni nie patrzą się na nas spod byka. Ja dopiero zaczynam przygodę z fitnessem. Zapisałam się do klubu Saturn Fitness na Targówku - skusili mnie darmowym karnetem na 7 dni jakoś tak już tam zostałam, bo fajna atmosfera jest :) Zamierzam zapisać się na zumbę - czy któraś z Was chodziła na to? Słyszałam wiele dobrego na temat zumby...
 
reklama
Maria, a szukasz czegoś w swoich okolicach? Bo rozumiem, ze urzedujesz w okolicach Targówka..Ja jestem stałą bywalczynią zdroftu na mokotowie ( to zaraz obok metra wilanowska) z tego co widzę na strone to zajęcia z zumby mają prawie codziennie w wieczornych porach, więc może udaloby Ci się wyrwać raz- dwa w tygodniu i się konkretnie zmęczyć:) możesz też dobrać sobie jakieś lzejsze cwiczenia na poczatek, albo po prostu przejedz się do nich i zapytaj co by Ci polecili:) W razie pytań dawaj znac:) Ja moją ' fit przygodę' zaczynałam od zumby:) tak zeby się przyzwyczaić do regularnego ćwiczenia i złapać trochę formy przed cięższymi trenningami:) Wydaje mi się że w Twoim przypadku mój pomysl tez się sprawdzi:)
 
Do góry