reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Gdzie się wybrać z 2 letnim dzieckiem nad morze?

NikaMD

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam,

Wiem, że jest specjalny wątek do tego typu pytań, tam tez napisałam, jednak jest on słabo uczęszczany, dlatego postanowiłam zapytac Was tutaj, macie 2-3 letnie dzieci więc pewnie macie juz jakieś wyjazdy na wczasy z dzieckiem za sobą, ja jestem przed ;-) Synek ma teraz 1,5 roczku , w sierpniu bedzie mial prawie 2 latka i chcialabym wybrac się całą rodzinką we trójkę nad morze. Nie znam jednak miejsca które byloby przyjazne dla malych dzieci.

Najlepiej zeby bylo to gdzies blisko plazy, żeby mozna było wózkiem dojechac, zeby kwatera miala jakiś fajny plac zabaw dla dzieci na zewnatrz oraz moze jakieś miejsce do zabawy w srodku (gdyby byla brzydka pogoda -puk puk odpukać)

Jesli macie jakies doswiadczenia i konkretne namiary piszcie!

Z gory dziekuję :-)

reklama

ola_medrek

Aktywna w BB
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Witam,

ja skorzystałam z opinii dziewczyn na BabyBoom i jadę w lipcu do Jastarni do Willi Marand.

Mam nadzieję, że bedzie fajnie. Namówiłam też znajomych z dwójką troszkę starszych chłopców.

Pozdrawiam:-)

NikaMD

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ola napisz koniecznie jak bylo po powrocie, jak wrazenia i wogole. Dzieki za namiary, zaraz zerknę sobe na tą Willę Marand :tak:;-) My sie wybieramy przelom lipca i sierpnia albo połowa sierpnia, do ustalenia.
Jeszcze raz dzieki za odpowiedz.

papap

heksa

MAJOWA MAMA 06` Mamy lipcowe'08
Miasto
Jelenia Góra, Poland
Rozwiązania
0
Osrodek rewelacyjny, dla dzieci codzien orkanizowane sa róznego rodzaju imprezy, konkursy, zabawy, przyjezdzaja muzycy i jes bal np. przebieranców, dieci po opieką pan z osrodka, dla rodziców równiez wiele atrakcji, ciekawy plac zabaw monitorowany ze w domku mozemy obserwowac czy niuni nie dzieje sie krzywda do morza 10m wiec blizutko, nie trzeba daleko sie taszczyc z tobolami, blisko do ustronia Morskiego ok1-2 km wieksza miejscowosc tez z mnóstwem atrakcji.....

rabarbar

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
a mnie się bardzo podoba Jastrzębia Góra i Hotel Primavera. Mają bardzo fajną ofertę dla rodzin, rozrywki dla dzieci. więc nawet w czasie niepogody dzieciaki powinny być zadowolone z wyjazdu.

pepsicOLA

Zaangażowana w BB
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Ja rok temu byłam w Gąskach. Bliziutko plaży, fajny teren dla dzieci dookoła posesji. Nie wyszło drogo. Córka miała nie całe półtora roku wtedy.

G

reklama
Rozwiązania
0
My byliśmy w Pobierowie w drewnianych domkach, w fajnym ośrodku z trawką dookoła, placem zabaw,blisko morza. Naprawdę polecam takie rozwiązanie. Domek z 2 sypialniami, salonikiem z aneksem kuchennym i łazienką. Przed domkiem mała weranda, grill, krzesełka, stoliczek. Super sprawa!

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry