reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2006r.' rozpoczęty przez kaśka76, 23 Maj 2006.

1. kaśka76

kaśka76 Fanka BB :)

posłusznie donoszę, że u Piotrka chyba zaczyna się wyrzynać lewa dolna trójka. upierdliwy jest dziś do granic możłiwości. ślini się strasznie, miele ozorkiem w okolicach wrażłiwego dziąsełka. jutro na gwałtu rety kupujemy gryzaczek albo i dwa.

2. asioczek

asioczek Fan(ka)

Laska jezeli to faktycznie zabkowanie, moze warto pomyslec o masci na dziaselko ?? Podobno niektorym maluchom pomaga i sa troche mniej marudne.

3. reklama
  4. KingaP

KingaP Gość

no proszę!! 3 miesiące i ząbki? To będą pierwsze u marcowych dzieci!!! :)

5. anian

anian Fanka BB :)

Mojej też się coś zaczyna, nawet widać jakieś białe plamki na dolnych dziąsałach. Co do ślinenia....to idą hektolitry a zmierzła jest tylko w dzień, nocki - przespane. A gryzaczki już mam ;)

6. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

U nas to samo tylko z prawej strony. Kuba wszystko wkłada do buzi zabawki, rączki, wszystko ślini się okrutnie i biała plamka ślni na dziąsełku. Pezeraża mnie ten fakt bo młody ma tendencje do gryzienia cyca. Dziąsła zostawiają siniaki a co będzie po ząbkach??????

7. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

U nas też Krystianek bardzo się ślini i to już od jakiegoś tygodnia, rączki też wkłada do buzi, więc jutro biegnę po jakiś krem na dziąsełka.

8. anian

anian Fanka BB :)

Widzę, że urodzaj mamy :laugh: ...i ściganie się zaczęło ;D ...
    ;D ;D ;D KTO PIERWSZY? ;D ;D ;D

9. sylwia532

sylwia532 Fanka BB :)

i moga byc zabki
    u synka mojej znajomej wyszedl juz w polowie 2 m-ca

u nas leca babelki-balony ze sliny i lapki cale mokre ale nic tam nie upatrzylam ;)

10. reklama
  11. aqua1-23

aqua1-23 Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08

Ja mam nadzieje,że Kuba z tymi ząbkami jeszcze poczeka. Niech skoncentruje się na podnoszeniu główki , gaworzeniu . Boje się, że będzie gryzł po mleczarniach.

12. ANIK78

ANIK78 Marzec 2006 i Luty 2009

Ja nie chcę ząbków u Krystianka jeszcze, bo co to będzie podczas karmienia?? :-[
    Jutro z rana zabawiam się w stomatologa i będę oglądać dziąsełka Krystiankowi. ;D

Poleć forum