reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Jedna z naszych dziewczyn szuka pomocy dla malutkiego bratanka. Całą historię zamieściła na forum, więc możesz jej zadać pytania. Pomożesz?

reklama

Gębowy szał nieprzespanych nocek, czyli ząbkowanie się zaczyna !!!!!!!

kaśka76

Fanka BB :)
posłusznie donoszę, że u Piotrka chyba zaczyna się wyrzynać lewa dolna trójka. upierdliwy jest dziś do granic możłiwości. ślini się strasznie, miele ozorkiem w okolicach wrażłiwego dziąsełka. jutro na gwałtu rety kupujemy gryzaczek albo i dwa.

reklama

asioczek

Fan(ka)
Laska jezeli to faktycznie zabkowanie, moze warto pomyslec o masci na dziaselko ?? Podobno niektorym maluchom pomaga i sa troche mniej marudne.

anian

Mojej też się coś zaczyna, nawet widać jakieś białe plamki na dolnych dziąsałach. Co do ślinenia....to idą hektolitry a zmierzła jest tylko w dzień, nocki - przespane. A gryzaczki już mam ;)

aqua1-23

Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08
Miasto
Częstochowa
U nas to samo tylko z prawej strony. Kuba wszystko wkłada do buzi zabawki, rączki, wszystko ślini się okrutnie i biała plamka ślni na dziąsełku. Pezeraża mnie ten fakt bo młody ma tendencje do gryzienia cyca. Dziąsła zostawiają siniaki a co będzie po ząbkach??????

ANIK78

Marzec 2006 i Luty 2009
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
U nas też Krystianek bardzo się ślini i to już od jakiegoś tygodnia, rączki też wkłada do buzi, więc jutro biegnę po jakiś krem na dziąsełka.

anian

Widzę, że urodzaj mamy :laugh: ...i ściganie się zaczęło ;D ...
;D ;D ;D KTO PIERWSZY? ;D ;D ;D

sylwia532

i moga byc zabki
u synka mojej znajomej wyszedl juz w polowie 2 m-ca

u nas leca babelki-balony ze sliny i lapki cale mokre ale nic tam nie upatrzylam ;)

aqua1-23

Mama Marcowa 06` Wrześniowe mamy'08
Miasto
Częstochowa
Ja mam nadzieje,że Kuba z tymi ząbkami jeszcze poczeka. Niech skoncentruje się na podnoszeniu główki , gaworzeniu . Boje się, że będzie gryzł po mleczarniach.

reklama

ANIK78

Marzec 2006 i Luty 2009
Miasto
Grodzisk Mazowiecki
Ja nie chcę ząbków u Krystianka jeszcze, bo co to będzie podczas karmienia?? :-[
Jutro z rana zabawiam się w stomatologa i będę oglądać dziąsełka Krystiankowi. ;D

Do góry