reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Genetyk Poznan

Sekawka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
11 Grudzień 2020
Postów
50
Dziewczyny z Pyrlandii i okolic:)
Polecicie mi proszę lekarza genetyka, do którego moge sie udać w celu omówienia wyników badań prenatalnych I trymestru (nieprawidłowy test Pappa).
Z gory pieknie dziekuje:)
 
reklama
Hej
U nas trochę lepiej w żłobku ale płacz trochę też był. Jak go odbierałam to widziałam że ciocia /pani go nosiła na rączkach pokazywała różne rzeczy i słuchał co mówiła bez płaczu ale zobaczył mnie w oknie i od razu wycie. Za to w domu i już w aucie gadał jak najęty. Może jest światełko w tunelu...
Usnol o 20 i wyobraźcie sobie że bez Mleka... Nie chcial w ogóle. Machał rączkami jak chciałam mu wcisnąć. Trochę się wiercił wziąl smoczka i usnol sam 😲 nie dość że dziś tak późno wstał to jeszcze Usnol bez mleka... No szok totalny. Nie mam kiedy zupełnie pisać bo ma tylko 1 drzemkę w dzień i to jest max h i nie nadążam już z niczym a dziś urodziny męża 👍
Ja się trochę zdziwiłam jak pisałaś że Kuba zostaje tylko pół godziny na początek. Mnie panie w żłobku mówili że najlepiej od razu godzinę bo inaczej dziecko nie zdąży się zaaklimatyzowac, no ale jak widać różnie jest :)

@brolinek @Moska1 @Joasia.. sto lat dla maluchów i dużo buziaczków 😘😘🎂🎁🎉🎈

Ja nie mam na nic czasu, Gabrysia wszędzie włazi i ciągle trzeba mieć ją na oku, telefonu przy niej nie mogę wyciągnąć bo od razu do mnie leci i płacz, bo jej nie chce dać 😒
Niestety dzisiaj dzień złych informacji, tata koleżanki dowiedział się że ma raka płuca z przerzutami do mózgu 😟 z kolei przyjaciolka która jest w 12tc zaczęła plamić i okazało się że ma łożysko przodujące, teraz leży i ma nadzieję że się jednak podniesie, co za dzień 😞
 
Dziewczyny z Pyrlandii i okolic:)
Polecicie mi proszę lekarza genetyka, do którego moge sie udać w celu omówienia wyników badań prenatalnych I trymestru (nieprawidłowy test Pappa).
Z gory pieknie dziekuje:)
Cześć, ja mogę Ci polecić dr Kocyłowskiego (Premedicare na druzbickiego) fajny lekarz z dobrym podejściem , robiłam u niego amniopunkcję.
 
Cześć, ja mogę Ci polecić dr Kocyłowskiego (Premedicare na druzbickiego) fajny lekarz z dobrym podejściem , robiłam u niego amniopunkcję.
A podpowiesz, jak ogarnelas skierowanie na amino? Miałaś je wlasnie od tego lekarza? Bylas jego pacjentka?:). I czy aminio robilas na Polnej? Powinnam to wszystko wiedzieć, ale pech chciał, ze moja lekarka prowadząca okazała sie błędem, a nie lekarzem prowadzącym:(. Mam wysokie ryzyka trisomii po Pappie, a ona wcisnęła mi do zrobienia test Panorama, bez większych wyjaśnień...
 
A podpowiesz, jak ogarnelas skierowanie na amino? Miałaś je wlasnie od tego lekarza? Bylas jego pacjentka?:). I czy aminio robilas na Polnej? Powinnam to wszystko wiedzieć, ale pech chciał, ze moja lekarka prowadząca okazała sie błędem, a nie lekarzem prowadzącym:(. Mam wysokie ryzyka trisomii po Pappie, a ona wcisnęła mi do zrobienia test Panorama, bez większych wyjaśnień...
Ja miałam skierowanie na I prenatalne, amino z racji wieku mialamna NFZ, natomiast jak robiłam, to miałam problem się umówić na badanie I prenatalne. Mi nifty i panorama były odradzane, natomiast jak rozmawiałam o opcjach to fajnie rozmawialiśmy o plusach i minusach tych opcji.
 
Chciałabym w tym miejscu polecić świetnego ginekologa z Poznania: prof Marek Pietryga z Polnej. Aczkolwiek przyjmuje rowniez prywatnie w Euromedicus niedaleko „Areny” na ul. Wojskowej.
 
Do góry