reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Giełda lipcówek :)

reklama

Emol

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Zobaczę za kilka dni jakiej płci mam bobasa. :)

3 wizyta (prenatalne) 29.03.18

Katerina1985

Rozwiązania
3
Ja z majówek, ale jakby któraś mama była zainteresowana to mam do odsprzedania super jeansy z luźnym pasem regulowanym na guzik, rozmiar M. Założone 2 razy, okazały się za obcisłe w udach jak dla mnie. Mam też legginsy rozmiar Xl (42), wygodne, luźny pas, założone kilka razy. Są ocieplane, ale na moje oko - bardzo delikatne. Mam też świetną tunikę, marszczoną na brzuchu. Super się układa. Rozmiar M. I nowy, wygodny stanik bez fiszbin, jeszcze z metką, rozmiar M/L (okazał się za mały). Więcej informacji i zdjęcia na priv.

willou

Rozwiązania
0
Hej, ja mam caly karton ciuszkow uzywanych po chlopcu w roz.50-56. Odkupilam od kolezanki ale okazuje sie ze bedzie dziewczynka poza tym tego jest zbyt dużo i czesci chetnie sie pozbede. Jeśli ktoś były zainteresowany uzywanymi ciuszkami glownie body,spiochy i pare rampersow to chętnie odsprzedam za pare złoty.

olaaa7

Rozwiązania
0
Postanowiłam sprzedać slawną kieckę z allegro, jakoś mi nie podeszła. Poniżej wszystkie info ze strony producenta
SZCZEGÓŁY:

Wygodna i elegancka sukienka ciążowa z rękawem 3/4.

Boczne marszczenia w linii brzucha

Komfortowy krój

Nie mechaci się

Nie blaknie

Materiał: 95% wysokogatunkowej bawełny , 5% elastan

Pochodzenie materiału: Unia Europejska

Lokalizacja szwalni: Unia Europejska

Rozmiar M/L wymiary:
długość całkowita: 92 cm.
Obwód klatki piersiowej w cm: 90 - 125
Obwód brzucha w cm: 100 - 140
Kolor khaki.
Założona 2 razy, jak nowa, stan idealny. Cena 30zl + kw.
3f84f6b642309495f91934fe9583.jpeg

Załączniki

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry