reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy-Wrocław

reklama
Witam!

Dr Zajdla nie znam ale dr Jarosław Papież odbierał poród mojej córeczki w lipcu 2005 roku i był naprawdę super, mimo tego że w tamtym czasie sam nie wiedział czy jedno z jego bliźniaków przeżyje (taki doktor z powołania przynajmniej jak dla mnie choć opinie na jego temat są różne jak o każdym lekarzu ponoć można z nim załatwic cesarke jak by się chciało za kaskę0
 
Jeszcze raz dziękuje dziewczyny.Ysia a powiedz mi czy dr.Papiez pracuje w szpitalu na 1 maja,tak wyczytałam tutaj na forum.I czy ma też swój gabinet prywatny,bo poki co to zapisuję sie do niego w przychodni.A pywatnie dobrze też by było od czasu do czasu pójść.Z góry dziękuję.Pozdrawiam gorąco.
 
ja chodze teraz do doktora papieza i polecam go z calego serca super czlowiek z jego gabinetu wychodze zawsze z usmiechem:-)
niestety nie pracuje juz na 1 maja bo zlikwidowali poloznictwo a czy przyjmuje prywatnie tego nie wiem ale po co chodzic prywatnie skoro mozna chodzic panstwowo:cool2: a naprawde ja jestem zadowolona z opieki dr papieza:-)
 
Dzieki.Za 2 tygodnie wybieram się własnie do dr.Papieża,zapytam czy może pracuje w innym szpitalu,mam cicha nadzieje ze tak.
 
ewa2500
ja też chodzę do dr Papieża i jestem z niego zadowolona ale od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju moje ostatnie badanie usg (w 13tyg) miałam robiny pomiar tylko CRL i BPD czy to wystarczy, czy też tak miałaś?
Bo jak tak sobie czytam innych wypowiedzi to wydaje mi się, ze powinno by tego więcej.:-(
 
reklama
Trochę czasu minęło od waszych ostatnich postów, a ja też się wypowiem, że moim dzidziusiem też się opiekuje dr Papież i też jestem bardzo zadowolona. Ja osobiście mam bliżej na Młodych Techników (bo tam również przyjmuje). Szkoda tylko, że nie ma już szpitala na 1-go maja, gdzie pracował razem z dr Żarczyńskim. Obecnie wogóle nie przyjmuje porodów :-( Może któraś z was byłaby w stanie polecić jakiś szpital we Wrocławiu, tak na dzień dzisiejszy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry