reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolog Kraków

Kala_kalus

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
94
Miasto
Krakow
Cześć dziewczyny! Zakładam wątek na temat ginekologii w Krakowie :) Jakie gabinety polecacie na NFZ oraz prywatnie, jakich konkretnie lekarzy itp.
Zwłaszcza jeśli staracie się o dzidziusia ale nie tylko ;)
Ja miałam swoją panią ginekolog poza Krakowem i szukam teraz czegoś bliżej, ale boje się, ze trafie do kogoś kto nie będzie potrafił mi pomoc 😥 dzielcie się swoimi opiniami! 😍
 
reklama
Polecam Marzene Kule Prykan - przyjmuje w Skymedic na Dywizjonu 303 - prowadzila mnie przed ciaza i w ciazy. Bardzo dokladna i przemiła :)
 
Hej, Ja chodziłam przez długi okres czasu do pani Marty Żabickiej, ona przyjmuje zarówno na nfz,w enel-medzie (ale tam nawet aparatu usg nie mają w gabinecie, wiec nie polecam) oraz w Centrum Mama. Generalnie byłam zadowolona z wizyt, i prowadzenia ciąży, bo o wszystkich badaniach możliwych mnie informowała, nawet jeśli były one dodatkowe, dając możliwość wyboru. Wszystko wyjaśnia dokładnie, i zawsze miła podczas wizyty.
A teraz pod koniec ciąży zapisałam się juz do przychodni na Kremerowskiej przy szpitalu Siemiradzkiego (planujac tez tam porod), w ramach programu KOC. Ze wzgledu na sezon urlopowy teraz - kazda wizyta z innym lekarzem gin, wiec ciezko podzielic sie opinia na ich temat.
 
Cześć dziewczyny! Zakładam wątek na temat ginekologii w Krakowie :) Jakie gabinety polecacie na NFZ oraz prywatnie, jakich konkretnie lekarzy itp.
Zwłaszcza jeśli staracie się o dzidziusia ale nie tylko ;)
Ja miałam swoją panią ginekolog poza Krakowem i szukam teraz czegoś bliżej, ale boje się, ze trafie do kogoś kto nie będzie potrafił mi pomoc 😥 dzielcie się swoimi opiniami! 😍

Dr Sylwia Koryga Wszolek / prywatnie /
Wystarczy poczytać opinie - najcudowniejszy lekarz na jakiego trafiłamz
 
Ja bardzo polecam Dr. Paulinę Przybylską, przyjmuje w gabinecie Ludwin &Ludwin na ul Rakowickiej w Krakowie :) wspaniały lekarz !
Przed ciąża do niej chodziłam i teraz tez prowadzi moja ciąże 😊
Bardzo dokładny lekarz a do tego z wielkim sercem do pacjenta 😊
 
A w którym szpitalu Pani rodziła? :)
Siemiradzki, również bardzo bardzo polecam.
Spędziłam tam tydzień (i miałam wrazenie że byłam tam tak długo ze względu na covid - dla mojego bezpieczeństwa przy mocnej anemii, bardzo na plus dla szpitala) opieka była fantastyczna, jedzenie dobre, miałam konsultacje doradcy laktacyjnego (w ogóle ogrom pomocy przy laktacji), fizjoterapeuty dziecięcego, urofizjoterapeuty...
dużo wsparcia i szacunku od pracowników szpitala :)
 
Siemiradzki, również bardzo bardzo polecam.
Spędziłam tam tydzień (i miałam wrazenie że byłam tam tak długo ze względu na covid - dla mojego bezpieczeństwa przy mocnej anemii, bardzo na plus dla szpitala) opieka była fantastyczna, jedzenie dobre, miałam konsultacje doradcy laktacyjnego (w ogóle ogrom pomocy przy laktacji), fizjoterapeuty dziecięcego, urofizjoterapeuty...
dużo wsparcia i szacunku od pracowników szpitala :)
Super :) dziękuję bardzo za odpowiedź. Na chwilę obecną dopiero "raczkuje" w temacie ciąży i porodu, każda opinia i pomoc jest dla mnie niezwykle ważna. A orientuje się Pani czy doktor Wszołek też pracuje w tym szpitalu?
 
Super :) dziękuję bardzo za odpowiedź. Na chwilę obecną dopiero "raczkuje" w temacie ciąży i porodu, każda opinia i pomoc jest dla mnie niezwykle ważna. A orientuje się Pani czy doktor Wszołek też pracuje w tym szpitalu?
Współpracuje, cc robiła mi osobiście :)
 
reklama
Dr Kaszowicz z CliniCare na Wieniawskiego, akurat nie prowadzilam u niego ciąży, ale chodziłam na genetyczne i tak dodatkowo na konsultacje i meeega polecam. Przyjmuje tylko prywatnie z tego co wiem. Po porodzie dzwonił do mnie wypytac co i jak mimo, że nie prowadziłam u niego ciąży 🙂
 
Do góry