reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gniezno i okolice

naja

Fan(ka)
Dołączył(a)
11 Maj 2005
Postów
8 813
juz kiedys pytalam, ale odzewu nie bylo :) moze teraz dolaczyly do nas jakies mamy z gniezna badz okolic, nawet szeroko pojetych :D
 
reklama
Cześć ja jestem z okolic Gniezna, dokładnie 16 km.od Gniezna - Witkowo.
Rodziłam w Gnieźnie. PA!!!
 
Nie, a dlaczego miałoby być źle? Tylko zdziwiłam się, że jest ktoś i to z tak bliska. Byłam naprawdę zdziwiona. Wszystkie forumowiczki: Poznań, Kraków, Warszawa a tu... Witkowo!
TO NARAZIE!!!
 
Alexia, ja jestem bardzo ciekawa, czy sie znamy ;) witkowo duze nie jest, wiec szanse ogromne! ale bylby numer!

a swoja droga tez myslalam, ze moze pojawi sie jakas mama z gniezna, trzemeszna czy innych okolic, a tu ty! nie powiem, cieszy mnie to bardzo, ale naprawde az mnie zamurowalo, jak przeczytalam twojego posta!! mieszkasz na osiedlu?
 
Hej!Ja jestem z Gniezna!!! Iszczerze mówiąc mam ogromnego stracha przed tym "naszym"Gnieźnieńskim szpitalem.jestem w 36 tc.i coraz bardziej się obawiam!Czy któraś z Was rodziła w Gnieźnie?Jak jest,bo opieka pewnie do du...?Czy w ogóle jest tam ktoś z personelu miły dla rodzących?Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
hej! milo cie widziec Asiu!! ja rodzilam w gnieznie i doswiadczenia mam niezbyt mile. jak tylko uda mi sie znalezc wiecej czasu cos napisze, bo dzis mam urwanie glowy :) mam nadzieje, ze bedziesz tu zagladac! napisz cos o sobie!!
 
Do góry