reklama

Gniezno i okolice

Temat na forum 'Mamy z różnych miejscowości' rozpoczęty przez naja, 3 Grudzień 2005.

1. naja

naja Fan(ka)

juz kiedys pytalam, ale odzewu nie bylo :) moze teraz dolaczyly do nas jakies mamy z gniezna badz okolic, nawet szeroko pojetych :D

2. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

Cześć ja jestem z okolic Gniezna, dokładnie 16 km.od Gniezna - Witkowo.
    Rodziłam w Gnieźnie. PA!!!

3. reklama
  4. naja

naja Fan(ka)

Alexia, az mnie zamurowalo ;D jestesmy z jednego miasta :D

5. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

Serio NAJA? Jesteś z Witkowa? ???
    :laugh:
    POZDRAWIAM!!!

6. naja

naja Fan(ka)

a jestem!! a to zle? ;D

7. Alexia

Alexia Zaciekawiona BB

Nie, a dlaczego miałoby być źle? Tylko zdziwiłam się, że jest ktoś i to z tak bliska. Byłam naprawdę zdziwiona. Wszystkie forumowiczki: Poznań, Kraków, Warszawa a tu... Witkowo!
    TO NARAZIE!!!

8. naja

naja Fan(ka)

Alexia, ja jestem bardzo ciekawa, czy sie znamy ;) witkowo duze nie jest, wiec szanse ogromne! ale bylby numer!

a swoja droga tez myslalam, ze moze pojawi sie jakas mama z gniezna, trzemeszna czy innych okolic, a tu ty! nie powiem, cieszy mnie to bardzo, ale naprawde az mnie zamurowalo, jak przeczytalam twojego posta!! mieszkasz na osiedlu?

9. naja

naja Fan(ka)

a podciagne :)

10. reklama
  11. Asia84

Asia84 Fanka BB :)

Hej!Ja jestem z Gniezna!!! Iszczerze mówiąc mam ogromnego stracha przed tym "naszym"Gnieźnieńskim szpitalem.jestem w 36 tc.i coraz bardziej się obawiam!Czy któraś z Was rodziła w Gnieźnie?Jak jest,bo opieka pewnie do du...?Czy w ogóle jest tam ktoś z personelu miły dla rodzących?Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!

12. naja

naja Fan(ka)

hej! milo cie widziec Asiu!! ja rodzilam w gnieznie i doswiadczenia mam niezbyt mile. jak tylko uda mi sie znalezc wiecej czasu cos napisze, bo dzis mam urwanie glowy :) mam nadzieje, ze bedziesz tu zagladac! napisz cos o sobie!!

Poleć forum