reklama

Golarka jako prezent dla męża?

Temat na forum 'Archiwum Trzymaj się Ojciec' rozpoczęty przez danutka30, 28 Czerwiec 2013.

1. danutka30

danutka30 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ostatnio zauważyłam ze mój mąż ma sporo zaciec na twarzy po goleniu, wiec pomyślałam ze z okazji zbliżających się urodzin kupie mu golarkę , żeby się nie zacinał, ot taki praktyczny prezent :). Myślicie, że to dobry pomysł? Panowie może by napisali, co polecają, albo Panie czy jeśli coś wiedzą?

2. Katkax

Katkax Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moj chlopak ma urodziny za tydzien i kupilam mu wlasnie golarke :) mysle ze to znakomity prezent :) dodatkowo mozesz mu kupic jakis zestaw kosmetykow do i po goleniu :)

pozdrawiam ;)

3. reklama
  4. bliska

bliska Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Super pomysł Kochana! Myślę, że Twój mąż będzie naprawdę szczęśliwy z takiego prezentu :). Mój ukochany ze swojej golarki cieszy się jak dzieciak co ranek :). W sumie kupiliśmy ją prawie 2 lata temu a działa bez problemów do dziś. Przyznam się, że troszkę kosztowała bo to taki philips z wyższej półki, ze stacją czyszczącą, no ale było warto. Jeśli Twój mąż jeszcze goli się jednorazówkami, to golarka będzie strzałem w 10

5. teresaw

teresaw Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mój mąż nie przepada za golarkami elektrycznymi ponieważ ma bardzo mocny zarost i woli golić się tradycyjną ;)
    W tym roku całej rodzinie sprezentowałam za to takie kalendarze książkowe - podobały się praktycznie każdemu ;) Bardzo przydatny prezent.

6. transtaxi

transtaxi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ilu chłopów tyle opini na temat wyższości golarki tradycyjnej od elektrycznej (bo brzytwy to dzisiaj raczej nisza). Osobiście kożystałem dawno temu z tradycyjnej i często byłem pocięty gdy się spieszyłem. Obecie używam elektrycznej najpierw jakiegoś wynalazku ze wschodu a teraz Brauna. polecam

Ostatnia edycja: 28 Listopad 2013
  7. Nerevar91

Nerevar91

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pomysł jak najbardziej dobry. Najlepsze są chyba Phlilipsy albo Brauny, cena max 150 zł i znajdziesz coś dobrego

8. Przyszłytata92

Przyszłytata92 Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0

A ja polecam wysłać jego rydwan na okresową kontrolę ogrzewania samochodowego :) żeby mógł sobie jeździć bez problemu i zagrożenia jakąś chorobą płuc:p

Ostatnia edycja: 21 Październik 2014
  9. Krzy5ztof

Krzy5ztof

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Z golarką może być problem. Nie każda elektryczna dobrze "współpracuje" z twarzą. Jeśli już to raczej taka "klasyczna" z kilkoma ostrzami. Elektryczną lepiej przetestować przed zakupem.

10. reklama
  11. Berenika88

Berenika88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A nie wolisz kupić jakiegoś zegarka?może któryś ten elektroniczny timex?mnie się podobają takie całe czarne...

12. karol.gem

karol.gem

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jak dla mnie nudny prezent.

Poleć forum