reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Golarka jako prezent dla męża?

danutka30

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Styczeń 2009
Postów
22
Ostatnio zauważyłam ze mój mąż ma sporo zaciec na twarzy po goleniu, wiec pomyślałam ze z okazji zbliżających się urodzin kupie mu golarkę , żeby się nie zacinał, ot taki praktyczny prezent :). Myślicie, że to dobry pomysł? Panowie może by napisali, co polecają, albo Panie czy jeśli coś wiedzą?
 
reklama
moj chlopak ma urodziny za tydzien i kupilam mu wlasnie golarke :) mysle ze to znakomity prezent :) dodatkowo mozesz mu kupic jakis zestaw kosmetykow do i po goleniu :)

pozdrawiam ;)
 
Super pomysł Kochana! Myślę, że Twój mąż będzie naprawdę szczęśliwy z takiego prezentu :). Mój ukochany ze swojej golarki cieszy się jak dzieciak co ranek :). W sumie kupiliśmy ją prawie 2 lata temu a działa bez problemów do dziś. Przyznam się, że troszkę kosztowała bo to taki philips z wyższej półki, ze stacją czyszczącą, no ale było warto. Jeśli Twój mąż jeszcze goli się jednorazówkami, to golarka będzie strzałem w 10
 
Mój mąż nie przepada za golarkami elektrycznymi ponieważ ma bardzo mocny zarost i woli golić się tradycyjną ;)
W tym roku całej rodzinie sprezentowałam za to takie kalendarze książkowe - podobały się praktycznie każdemu ;) Bardzo przydatny prezent.
 
Ilu chłopów tyle opini na temat wyższości golarki tradycyjnej od elektrycznej (bo brzytwy to dzisiaj raczej nisza). Osobiście kożystałem dawno temu z tradycyjnej i często byłem pocięty gdy się spieszyłem. Obecie używam elektrycznej najpierw jakiegoś wynalazku ze wschodu a teraz Brauna. polecam
 
Ostatnia edycja:
No, to mój brodacz by się chyba obraził, dlatego ja pomyślałam o podkreśleniu jego męskiej roli w domu. Każdy prawdziwy facet ma swoje narzędzia, wiertarkę, śrubokręty...Wybiorę mu coś w sklepie narzednik.pl Narzednik narzędzia metabo, wiha, mirka, festool, sklep Poproszę brata, żeby mi doradził. To dopiero będzie zaskoczny i doceniony w tej jego męskiej roli w domu.


A ja polecam wysłać jego rydwan na okresową kontrolę ogrzewania samochodowego :) żeby mógł sobie jeździć bez problemu i zagrożenia jakąś chorobą płuc:p
 
Ostatnia edycja:
Z golarką może być problem. Nie każda elektryczna dobrze "współpracuje" z twarzą. Jeśli już to raczej taka "klasyczna" z kilkoma ostrzami. Elektryczną lepiej przetestować przed zakupem.
 
reklama
A moim zdaniem golarka jest całkiem dobrym pomysłem, szczególnie jeśli wiadomo, że jest potrzebna i faktycznie będzie w użytku :) Praktyczne prezenty zawsze są spoko! :)
 
Do góry