reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Golarki & Depilatory

tuśka21

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Marzec 2005
Postów
1 536
Cześć dziewczyny

Zaczynam nowy watek z mysla rozwiazania mojego problemu - depiluje sie juz od kilku dobry lat (od12 lat)
zawsze robilam to maszynka do golenia i mydlem ... pozniej wyprobowywalam nowe specyfiki pojawiajace sie na rynku - to albo depilacja byla nie udana w sensie slabego wydepilowania badz tez dostawalam roznych alergii na produkty.
Powrocilam szybko do golarki i mydla - obecnie mam taki problem ze po kazdym goleniu mam podrazniona bardzo skore, robia mi sie czerwone kropeczki, piecze mnie to i nie musze mowic, ze wyglada ochydnie.
nie wiem co jest przyczyna - nigdy wczesniej po goleniu golarka na nogach nie mialam czegos takiego.
Czesto zmieniam golarke - zawsze stosuje balsamow nawilzajacych- natluszczajacych.
W ostatnim czasie zastanawiam sie nad zakupieniem depilatora - ale czytajac w internecie widze ze takie same sytuacje moga badz powstaja po depilacji depilatorem .... jak mam sobie poradzic z tym - jest to dla mnie uciazliwe... nadeszlo lato a ja nie moge sie pokazac w kiecce, krotkich spodenkach czy rybaczkach .... buuuuu jestem zla.

dziewczyny czy mialyscie - badz macie cos podobego - jesli tak to jak sobie radzicie z tym ... co stosujeci ??? co polecacie maszynke czy depilator ??? pomozcie bo wygladam jak jakas tredowata.
teraz od dluzszego czasu nie gole sie wiec mam ochydne wlosny na nogach ... bllleeee ;/

poradzcie cos - plisssss :]


pozdrawiam tusia
 
reklama
cześć!
ja używam depilatora. owszem, krostki sie pojawiają, ale po kilku godzinach (powiedzmy 2-3) znikają. depiluje sie wieczorem, wiec rano juz jest ok. z tym ze po goleniu golarką te nie mialam takich problemów.może spróbuj zmienić mydło na jakis żel/piankę do golenia?? albo zmień golarkę, tzn z innej firmy.
albo po goleniu stosuj specjalny balsam po goleniu - łagodzący.
depilator na początku boli, tzn kilka pierwszych razów, później jest ok. depilacja wystarcza na jakies 2 tyg i włosy są dużó słabsze i cieńsze - ale z tym tez sie wiąże czasami wrastanie tych włosków pod skóre, co równiez daje krostki.
na początek proponuje preparatu do golenia i po goleniu dla alergików. moze to pomoże.
 
dziekuje za odp.
Elżbietka - powiedz mi wlasnie czy masz tak ze te wloski ci wrastaja w skore ??? jak sobie z tym radzisz ???

od lat stosuje tylko jedno myslo palmoliva - z tego wzgledu ze jestem alergiczka - zele nie wchodza w gre a na pianke nie nawidze sie golic - maszynki tez kupuje od lat z tej samej firmy - kiedys nie mialam tego problemu a teraz sie pojawil strasznie mnie to denerwuje tym bardziej ZE JEST LATOOOOO !!!!!! :mad:
chyba wyprobuje depilator ;) :-[
 
Tusia ja ci nie polecam depilatora strasznei wrastaja włoski i do tego jeszce boli wrrrrr
A próbowałas moze kremów depilacyjnych ???? albo wosku ????
to jest o niebo lepsze niz depilator :p

Ja tez gole sobie nogi raz maszynka do golenia a raz kremem zalezy jak mam czas ;)
Depilator ja mam z philipsa taki jak Elzbietka z lodem ale moim zdaniem to jest pic na wode mnie to wogóle nie pomogło i pzrestałam stosowac wogóle lezy teraz gdzies w kacie i obrasta w kurz ;) :laugh:
Moim zdaniem zbedny wydatek :(
 
Ja używam depilatora, fakt boli okropnie ale włoskOw mniej wyrasta i są słabsze, myślę że warto pocierpieć te kilka minut, a jak wrastaja włoski to je wyciskam i jest ok
 
Martaglo ja uzywam kremu NAIR poleciła go jedna kwietniówka i wszystkie teraz sie niem depilujemy jest naprawde fajny 8)
 
ja ma problem z glowy - depilator odsprzedalam a za to robie sobie przed goleniem piling - z LIRENY - pozniej gole nogi na zel meza ;D i powiem wam ze cycus - moze to byl jakis okres przesjciowy - albo jakas alergia na skladnik wody ???

pozdrawiam
 
reklama




WITAM
JA OD 2 LAT UZYWAM DEPILATORA(CZASAMI NIE CHCE MI SEI WYRYWAC I OD CZASU DO CZASU POSTANAWIAM DAC ODPOCZąC SKóRZE I GOLE ,NAJLEPSZY JEST MęZA żEL DO GOLENIA )
OWSZEM POCZATKI BYłY BARDZO ALE TO BARDZO BOLESNE :(
NADAL MI WRASTAJA WłOSKI I UżYAM DO TEGO BALSAMU OSłABIAJACY ODRASTAJACE WłOSKI PO DEPILACJI
FIRMY AVON
SERIA SKIN SO SOFT.
POLECAM GORACO.
 
Do góry