reklama

GoMama - spotkanie dla mam w Restauracji BabyCafe.pl

Temat na forum 'Trójmiasto' rozpoczęty przez Bestyja :P, 22 Listopad 2010.

1. Bestyja :P

Bestyja :P Administrator Członek załogi

GoGaga.pl zainicjowała właśnie cykl spotkań pt. "GoMama" w 6 miastach w Polsce specjalnie dla użytkowniczek BabyBoom.pl - forum dla przyszłych i obecnych rodziców. Spotkania są skierowane do świeżo upieczonych mam. Wiemy, że potrzebujecie wyjść z domu i porozmawiać z koleżankami z forum fejs tu fejs. W piątym wydaniu Gagi autorka Agnieszka Berlińska pisała o tym, jak bardzo potrzebna jest grupa wsparcia, kiedy nasze dzieci są malutkie w artykule Nie jesteś sama!, więc dobrze Was rozumiemy.

Wszystkie zainteresowane mamy zapraszamy w czwartek 9 grudnia o godz. 11:00 na pogaduchy, poczęstunek i chwilę relaksu do Restauracji BabyCafe.pl. Dla dzieci przewidziano w tym czasie zajęcia lub/i opiekę w zależności od ich wieku.

Weźcie koniecznie aparaty i wyślijcie nam zdjęcia z Waszego spotkania! Najfajniejsze znajdą sią w fotorelacji z GoMama w marcowym wydaniu Gagi. Autorki wybranych zdjęć dostaną od nas prenumeratę pisma.

Mamy, które chciałyby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc pod adresem: wroclaw@gogaga.pl Prosimy o podanie wieku dziecka, jeżeli chcą Pani przyjść z pociechą. Liczba miejsc ograniczona. Na ten sam adres prosimy słać zdjęcia!

Ostatnia edycja: 25 Listopad 2010
  2. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

Jaki jest koszt spotkania, o której godzinie się odbywa i ile czasu trwa?

3. reklama
  4. Bestyja :P

Wstęp jest bezpłatny, czekamy na potwierdzenie godziny a tego typu spotkania trwają 1,5-3h

5. kasia_z

kasia_z Grudniówka 06 Wrzesniowe mamy'08

A jeszcze pytanie, czy mogą być tylko mamy, czy tata też?

6. Izabelinda

Izabelinda Mama Dominisia i Patrysi

Ja się zgłaszam z 2,5 letnią córeczką :)

7. Bestyja :P

Napisz , proszę koniecznie na podanego w pierwszym poście maila. Wtedy zgłoszenie jest wiążące :tak:

tatę też zapraszamy.

8. Bestyja :P

spotkanie jest na 11.00

9. Bestyja :P

Potwierdzam ostatecznie:
    9 grudnia, godz. godz. 11:00, czas spotkania około 2 godzin , miejsce dla około 15 osób dorosłych.

10. reklama
  11. emkajot

emkajot Fanka BB :)

My się wpisujemy osób 3 ( może być,że ślubny nie będzie ale ja plus Tymek tak).Mam sama pisać na mail wroclaw@gogaga.pl czy już wystarczy,że tu się zgłosiłam????

Ostatnia edycja: 24 Listopad 2010
  12. Bestyja :P

musisz się zgłosić mailowo. Na BB nie prowadzimy zapisów.

Poleć forum