reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorączka u 2-latki

Dołączył(a)
28 Wrzesień 2011
Postów
3
Witam wszystkich
Jestem tu nowa więc może się przedstawie...mam na imię Marlena i jestem szczęśliwą mamą 2-letniej Mai:)
Mam wielki problem, może mi doradzicie bo ja już sama nie wiem co mam robić.Moja córa już 8 dzień gorączkuje. Gorączka zaczęła się w zeszły wtorek. Średnia temperatura wynosi ponad 38-dochodzi do 39 na jej zbicie podaje NUROFEN. Oprócz gorączki Maja nie miała żadnych innych dolegliwości. W czwartek tj.22.09 byłyśmy u pediatry która zleciła nam badania (mocz, CRP, OB i morfologie krwi) W piątek z wynikami badań poszłyśmy znowu do pediatry która nic konkretnego nam nie powiedziała przepisała nam tylko ISOPRINOSINE NUROFEN i TANTUM VERDE (chociaż podobno gardła nie ma czerwonego).Badania wyszły słabe OB 49 CRP 24 reszta badań też jest kiepska. Niestety przez weekend Majce gorączka nie przeszła a doszedł katar i suchy kaszel. W poniedziałek znowu zawitałyśmy do pani doktor która do poprzednich leków dodatkowo przepisała nam SINUPRET (kropelki na katar) maść majerankową oraz wodę morską. Dostałyśmy znowu skierowanie na badania które mamy zrobić jutro (mocz,CRP,ASO,OB i morfologię krwi pełną i podstawową).
Maja dziś znowu gorączkuje...myślicie że powinnam iść z nią do innego pediatry a może od razu na ostry dyzur czy poczekać na wyniki jutrzejszych badań?
Dodam że Majka nie ma w ogóle apetytu mało też pije.
Z góry bardzo dziękuję za rady i odpowiedzi
Pozdrawiamy wszystkich
 
reklama
ja bym poszła do innego pediatry z wynikami badań, zwłaszcza jeśli katar i kaszel się utrzymują, bo wydaje się, ze p. doktor nie trafiła z leczeniem. trzymam kciuki za skuteczne wyleczenie.
 
ja tez bym jak najszybciej uderzyła do innej pedjatrzycy.
mój Oskar gorączkował bite 10 dni przy anginie , innych obiawów tez nie miał. pozatym zapalenie ucha też jest zdradliwe.
daj znać po wizycie bo dziwne z tą gorączką.
 
Witam
przepraszam że tak długo nie odpisywałam ale dopiero dziś mogę na spokojnie tu zajrzeć:)
Tak jak pisałam byłam u innego pediatry który zdziwił się że jedziemy bez antybiotyku. Powiedział też że wyniki mamy kiepskie ale nie będziemy ich narazie powtarzać bo to za wcześnie. I odkąd bierzemy antybiotyk Maja nie gorączkuje:):):) i odzyskała apetyt.
W środe idziemy na kontrole.
Dziękuję Wam za rady i gorąco pozdrawiam:)
 
Do góry