reklama

góry i doliny na brzuchu:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2005' rozpoczęty przez mloda_mamusia, 13 Wrzesień 2005.

1. mloda_mamusia

mloda_mamusia Zaciekawiona BB

moje potomstwo jest chyba nadpobudliwe czasem zastanawiam się czy nie ma adhd  :) (oczywiscie żartuje) caly czas coś wypycha przez co brzuch wygląda jak pasmo górskie.Zawsze zastanawiam sie co głaszcze noge ręke czy może maleńką dupke Strasznie mnie to śmieszy i będzie mi tego brakowało jak urodze.....

2. ewcia1981

ewcia1981 Gość

tak racja faluje i u mnie...swietne uczucie....byc moze to dupka lub pietki.....

3. reklama
  4. patrycja

patrycja Fanka BB :)

młoda mamusiamam pytanie.....czy ty nosisz pod serduszkiem bliżniaki ;)

5. mloda_mamusia

najlepsze miny mają przypadkowi świadkowie jak siedze lub leże a nagle caly brzuch podskakuje albo jakby ktoś rzucał nim we wszystkie strony jakby sie w nim gotowało! Mojej kumpeli dzieciak skopał torebke w autobusie :)

6. ewcia1981

ewcia1981 Gość

wlasnie bo taki obrazeczek masz pod opisem????? :D :D :D :D :D :D :D fajnie by bylo bo w unas w padzierniczowkach nie mamy zadnych

7. mloda_mamusia

tak mi sugerują. ale to zdjęcie mi siostra przesłała tak mi spodobało wzruszyło i nie wiem co jeszcze to chyba najpiękniejsze co widziałam kiedykolwiek :D

8. ewcia1981

ewcia1981 Gość

a na kiedy masz termin??i skad jestes???zazwyczaj w watku witam jestesmy

9. patrycja

patrycja Fanka BB :)

;D ;D ;D fajnie by było gdyby jedna z nas miała bliźniaki  ;)

10. reklama
  11. mloda_mamusia

ja mam termin na koniec pażdziernika i jestem ze śląska

12. ewcia1981

ewcia1981 Gość

no fajnie ..moze ty dotrwasz do polowy pazdziernika.
    Ja tez jestem ze Slaska - Żory i termin na 25,10,05 ;D ;D

Poleć forum