reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje !! i informacje o nowo narodzonych malenstwach !!!

reklama
Wiecie co ostatnio tak mniej jestem na forum bo zajecia ten szpital i tak wchodze na ten nowy dla mnie wątek GRATULACJE i sobie tak mysle ze sie mea pospieszyla troszke, mowie juz zakladac taki wątek. Ale ja jestem nie w temacie widze, nie wiedzialam ze Jutka juz urodzila ....

Juteczko dołączam się do zyczeń od dziewczyn. Zycze Tobie i Dziewczynkom duzo zdrówka, żeby rosły w siłe. Mam nadzieje ze szybko podgonia kilogramki. I czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie. Buziaki kochana
 
Wiecie co ostatnio tak mniej jestem na forum bo zajecia ten szpital i tak wchodze na ten nowy dla mnie wątek GRATULACJE i sobie tak mysle ze sie mea pospieszyla troszke, mowie juz zakladac taki wątek. Ale ja jestem nie w temacie widze, nie wiedzialam ze Jutka juz urodzila ....

Juteczko dołączam się do zyczeń od dziewczyn. Zycze Tobie i Dziewczynkom duzo zdrówka, żeby rosły w siłe. Mam nadzieje ze szybko podgonia kilogramki. I czekamy z niecierpliwością na wieści od Ciebie. Buziaki kochana

hehehe juz mnie podejrzewalas !!
 
Małe rączki potrafią
ulepić kwiatek z plasteliny.
Narysują slońce roześmiane,
Zbudują domek z klocków,
Małe rączki potrafią napisać mama,
i przynoszą jej jabłko czerwone,
ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
W małych rączkach mieści się cała miłość!!!


GRATULACJE JUTKA z okazji narodzin przecudnych DZIEWCZYNEK !!!! Niech się zdrowo chowają :) Buziolki dla nich :****
 
Wiadomosc od Asi !!!

"Dziewczyny fifi z waga 3100 i 52 cm dlugości urodzony o 19.35 przesyla ciotkom z BB całusy!! Mama czuje sie dobrze i jest przeszczesliwa razem z tatusiem :) Fifi dostal 9 punktów i ma sliczne długie blad włoski !!!"
 
reklama
Do góry