reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRECJA wita

bb

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2004
Postów
1
BB wita i pozdrawia BB. BB to moje nowe, malzenskie inicjaly, choc blondynka bynajmniej nie jestem :lol: Pochodze z Krakowa, gdzie trzy lata temu poslubilam Greka poznanego w Londynie a teraz mieszkamy w miejscowosci Metsovo, na polnocy Grecji. 1 kwietnia 2002 roku (to nie zart!) dolaczyla do nas Sofia vel Zosia. Mieszkamy w greckich gorach, w miejscowosci znanej z turystow i wspanialej fety. W lecie mamy upaly a w zimie okupujemy... stolki narciarskie i probujemy swych sil na snieznych skuterach!
Z wyksztalcenia jestem finansista-bankowcem :roll: , mam tez licencje pilota (ale wycieczek zagranicznych :D ), troche doswiadczen z ubezpieczeniami technicznymi a obecnie wraz z rodzinka meza prowadzimy hotel.
Jesli macie ochote zaskoczyc swoich znajomych zdjeciami z Grecji, z nartami na nogach a nie w bikini to zapraszam.

Bacha vel bb
www.hotelbitouni.com
 
reklama
Do góry