reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Już po wizycie :) Dzidziorek pięknie urósł- 2cm w ciagu 8 dni. Ma juz 7,5 cm. Znowu sie poplakalam jak zobaczylam jak fika i uslyszalam serduszko :) Lekarz kazal mi lykac acard. Niestety w aptece akurat nie bylo i wzielam polocard- ten sam skladnik wiec chyna bez problemu mogę go zamienic. Jak myślicie?
 
reklama
Ja zamierzam uszyc taki otulacz na rzep, tylko mysle z czego...musze wyszukac co mieciutkiego w hurtowniach :)

Ja juz tez nie moge odczekac sie tego poniedzialku, ale na szczescie jutro juz czwartek :) weekend zapowiada sie upalnie, wiec szybko zleci pewnie nad jeziorkiem, tylko poniedziałek bedzie sie ciagnal, bo badanie dopiero na 16:30...

Ja mam lidla 100m od domu, polece tam w poniedzialek rano, akurat z przedszkola wracam przed 8, moze cos uda sie kupic, za te pieniazki szkoda by bylo nie ;)
U mnie to nie ma szans ,żeby cos kupic w lidlu. Przed otwarciem tlumy a potem bieg i popychanki. Wiec sobie daruje ,nie bede sie denerwowac.
 
Jezuuuu , dzwonila dzis do mnie Pani ze szkoly ze w szkole panują wszy, zebym sprawdziła chlopcom wlosy. A ze mieli dosc spore irokezy to im od razu obcielam na kilka mm cale włosy. U mlodego jedna wsza u starszego dwie. Jak ja zalapalam to chyba szkole do sadu podam. Przeciez te preparaty śmierdzą i nie moge ich stosowac. Jutro lece po farbe do włosów i bede farbowac w takie razie , chemia z farby w razie co i mi pomoze. Ale sie wkurzylam. Patrzac na dziewuchy z wlosami do pasa, bo kazda do komuni mega dlugie, roztrzepane to lata po tej szkole. Gdzie te matki , co brudne dzieci do szkoly wysylaja Jezu, normalnie zaraz wyjde z siebie. Dzieci z domu dziecka tez zaniedbane w tej szkole. Musze wszystko wygotowac, kazdy recznik i pościel.

Farba do wlosow nie pomoze, raz tak widzialam w programie: wlacz odkurzacz i niech ci maz porzadnie odkurzy glowe :) wiem jak to brzmi ale powinno wciagnac te dziady pozniej dokladnie wyczesz wlosy grzebieniem. Wszy nie zagrazaja dopoki nie zniosa jaj pozniej naprawde trudno je wytepic.
 
Jezuuuu , dzwonila dzis do mnie Pani ze szkoly ze w szkole panują wszy, zebym sprawdziła chlopcom wlosy. A ze mieli dosc spore irokezy to im od razu obcielam na kilka mm cale włosy. U mlodego jedna wsza u starszego dwie. Jak ja zalapalam to chyba szkole do sadu podam. Przeciez te preparaty śmierdzą i nie moge ich stosowac. Jutro lece po farbe do włosów i bede farbowac w takie razie , chemia z farby w razie co i mi pomoze. Ale sie wkurzylam. Patrzac na dziewuchy z wlosami do pasa, bo kazda do komuni mega dlugie, roztrzepane to lata po tej szkole. Gdzie te matki , co brudne dzieci do szkoly wysylaja Jezu, normalnie zaraz wyjde z siebie. Dzieci z domu dziecka tez zaniedbane w tej szkole. Musze wszystko wygotowac, kazdy recznik i pościel.
Kochana mój młody po nowym roku wszy załapał że szkoły, ogolilam na krociutkim, poleciałam do apteki po preparat, nałożyłam wszystkim w domku, w ogóle bezzapachowy miałam, taki bardzo oleisty, po 5 min wszyscy głowy mieli umyć (najpierw wy zjeść drobnym grzebykiem) I po sprawie. Popralam koce I pościel i ręczniki i wszystko cacy :) a młody czysty, głowa codziennie myta , zadbany a i tak złapał.... Więc to nie od brudu
 
reklama
Już po wizycie :) Dzidziorek pięknie urósł- 2cm w ciagu 8 dni. Ma juz 7,5 cm. Znowu sie poplakalam jak zobaczylam jak fika i uslyszalam serduszko :) Lekarz kazal mi lykac acard. Niestety w aptece akurat nie bylo i wzielam polocard- ten sam skladnik wiec chyna bez problemu mogę go zamienic. Jak myślicie?
Superowo[emoji173][emoji173]
 
Do góry