reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Jestem co prawda wpisana do listopadowych mam als blizej mi do was jesli chodzi o wyniki i wizyty bo moj termin wg 1 kalkulatora to 29.11 a wg drugiego 1.12 i jakos tak dziwacznie. Jestem mama prawie 8latki w październiku mlodsza skonczy dwa latka jesteśmy na piersi kilka poronien za nami. OM mialam 22.02 owu gdzies w okolicy 17dc tydzień temu pierwszy raz w życiu miałam plamienie implantacyjne. I testy pokazaly ciaze bhcg 125 z 16dpo z 194 z 17dpo 18 dpo mialam isc do gin ale tak mnie położne wkurzyly ze sie rozplakalam i darowalam sobie wizyte tam. W pon bylam u ginekologa bo planowo mialam termin wizyty(nie umialam zajsc w ciaze) a tu juz z dwoma kreskami jednak nic nie bylo widac na usg tylko endometrium 16mm dostalam leki i czekam... Dzisiaj pojde sprawdzicjeszcze raz bhcg po 48h bo tamte robilam po 24h zeby miec na dodatkowa wizyte.
Podejrzewam ze napisalam wszystko bez skladu i ladu ale ostatnio ciezko mi myslec
 
reklama
Jestem co prawda wpisana do listopadowych mam als blizej mi do was jesli chodzi o wyniki i wizyty bo moj termin wg 1 kalkulatora to 29.11 a wg drugiego 1.12 i jakos tak dziwacznie. Jestem mama prawie 8latki w październiku mlodsza skonczy dwa latka jesteśmy na piersi kilka poronien za nami. OM mialam 22.02 owu gdzies w okolicy 17dc tydzień temu pierwszy raz w życiu miałam plamienie implantacyjne. I testy pokazaly ciaze bhcg 125 z 16dpo z 194 z 17dpo 18 dpo mialam isc do gin ale tak mnie położne wkurzyly ze sie rozplakalam i darowalam sobie wizyte tam. W pon bylam u ginekologa bo planowo mialam termin wizyty(nie umialam zajsc w ciaze) a tu juz z dwoma kreskami jednak nic nie bylo widac na usg tylko endometrium 16mm dostalam leki i czekam... Dzisiaj pojde sprawdzicjeszcze raz bhcg po 48h bo tamte robilam po 24h zeby miec na dodatkowa wizyte.
Podejrzewam ze napisalam wszystko bez skladu i ladu ale ostatnio ciezko mi myslec
Ja wlasnie z synem miałam plamienie implantacyjne udało się za pierwszym cyklem dwa dni przed owu. Teraz też dwa dni przed owu ale nie mam objawów żadnych
 
Mi gin na wizycie powiedział, że przy becie ok. 2000 można dopiero coś zobaczyć. U mnie w 13dpo beta 78,2, 15dpo - 202,3. Dzisiaj 17dpo i znowu sprawdzam [emoji6]

@Anusiak1990 a jakie leki dostałaś?
 
Jestem co prawda wpisana do listopadowych mam als blizej mi do was jesli chodzi o wyniki i wizyty bo moj termin wg 1 kalkulatora to 29.11 a wg drugiego 1.12 i jakos tak dziwacznie. Jestem mama prawie 8latki w październiku mlodsza skonczy dwa latka jesteśmy na piersi kilka poronien za nami. OM mialam 22.02 owu gdzies w okolicy 17dc tydzień temu pierwszy raz w życiu miałam plamienie implantacyjne. I testy pokazaly ciaze bhcg 125 z 16dpo z 194 z 17dpo 18 dpo mialam isc do gin ale tak mnie położne wkurzyly ze sie rozplakalam i darowalam sobie wizyte tam. W pon bylam u ginekologa bo planowo mialam termin wizyty(nie umialam zajsc w ciaze) a tu juz z dwoma kreskami jednak nic nie bylo widac na usg tylko endometrium 16mm dostalam leki i czekam... Dzisiaj pojde sprawdzicjeszcze raz bhcg po 48h bo tamte robilam po 24h zeby miec na dodatkowa wizyte.
Podejrzewam ze napisalam wszystko bez skladu i ladu ale ostatnio ciezko mi myslec
Ja nie miałam plamień ale za to taki ból po jednej stronie,Że już chciałam do lekarza jechać wieczorem bo nie wiedziałam co się dzieję :)i też pierwszy raz takie coś mi się zdarzyło
 
Ostatnia edycja:
Mi gin na wizycie powiedział, że przy becie ok. 2000 można dopiero coś zobaczyć. U mnie w 13dpo beta 78,2, 15dpo - 202,3. Dzisiaj 17dpo i znowu sprawdzam [emoji6]

@Anusiak1990 a jakie leki dostałaś?
Luteine na ppdtrzymanie bo plamilam w sobote i nd dobrze ze mialam w domu resztki z ostatniego razu. I lekarz tez mi je przepisal. Jestem w wysokim ryzyku ze ciaza sie nie utrzyma
 
Hej mam nadzieję że tez będę mogła do was dołączyć . Staramy się z mężem o trzecie maleństwo już 7 cykl . Owulacja była 21.03 potwierdzona przez USG dzisiaj poleciało mi trochę krwi jest to 8 dzień po owu więc mam nadzieję że to plamienie implantacyjne a wczoraj wieczorem strasznie bolał mnie krzyż na dole . Nigdy nie miałam plamien około owulacyjnych. Ale i w dwóch poprzednich ciążach nie miałam też plamien implantacyjnych dlatego się trochę przestraszyłam jak zobaczyłam ta krew . @ mam dostać 5 kwietnia więc narazie czekam :biggrin2:
 
Hej. Ja sie boję witać. Jestem mamą 3jki. We wrześniu straciłam 4ta ciążę. Dwa miesiące temu miałam ciążę biochemiczna. Teraz w 13dpo beta 80 w 15dpo 170. Termin na 2-3grudzień. Od dzisiejszego rana pobolewa mnie brzuchol.
 
reklama
Hej. Ja sie boję witać. Jestem mamą 3jki. We wrześniu straciłam 4ta ciążę. Dwa miesiące temu miałam ciążę biochemiczna. Teraz w 13dpo beta 80 w 15dpo 170. Termin na 2-3grudzień. Od dzisiejszego rana pobolewa mnie brzuchol.
Współczuję straty pewnie było ci ciężko. Ale trzeba być dobrej myśli gratuluję obecnej ciąży i trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :-) :)
 
Do góry