reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej. Ja sie boję witać. Jestem mamą 3jki. We wrześniu straciłam 4ta ciążę. Dwa miesiące temu miałam ciążę biochemiczna. Teraz w 13dpo beta 80 w 15dpo 170. Termin na 2-3grudzień. Od dzisiejszego rana pobolewa mnie brzuchol.
Jak ja bardzo dobrze cię rozumie, również straciłam ciąże z tym że w październiku, było ciężko ale wierzę że przyszły lepsze dni ... Też mam bóle od wczoraj ...
 
reklama
Jak ja bardzo dobrze cię rozumie, również straciłam ciąże z tym że w październiku, było ciężko ale wierzę że przyszły lepsze dni ... Też mam bóle od wczoraj ...
Więc pewnie obawy mamy te same. Ja mimo bóli mam ból piersi i delikatne mdłości i to mnie pociesza że może tym razem będzie ok. Wizytę mam w wielki czawartek dopiero, do tego czasu jadę na luteinie od owulacji samej.
 
Mdłości czasami dopadną falami w ciagu dnia, ale nie jakieś duże. Ale od popołudnia mam kompletny brak apetytu [emoji53] A czy któraś z was ma bóle w dole pleców? Wiem, że to niezbyt dobry objaw, ale pocieszam się, ze czasami tak może być przez powiększającą się macicę.
 
Mdłości czasami dopadną falami w ciagu dnia, ale nie jakieś duże. Ale od popołudnia mam kompletny brak apetytu [emoji53] A czy któraś z was ma bóle w dole pleców? Wiem, że to niezbyt dobry objaw, ale pocieszam się, ze czasami tak może być przez powiększającą się macicę.
Ja też mam bóle pleców i to mnie niepokoi najbardziej. Bóle pojawiają się i znikają sama nie wiem co o tym myśleć
 
Mnie troche pobolewaja ale bardziej brzuch. W ciąży która stracilam nic mnie nie bolało. Ból brzucha i plecow pojawil sie po kilku godzinach krwawienia dopiero.
 
Ja przy ciąży która obumarła też miałam bóle brzucha i pleców ale te bóle były słabe poza tym przyrost hcg był prawidłowy, nie plamilam, miałam mdlosci, i wszystko wyglądało na prawidłową ciążę, a jednak...
 
reklama
Ja przy ciąży która obumarła też miałam bóle brzucha i pleców ale te bóle były słabe poza tym przyrost hcg był prawidłowy, nie plamilam, miałam mdlosci, i wszystko wyglądało na prawidłową ciążę, a jednak...

Czyli nie ma żadnych reguł [emoji20] Oj, i jak tu cieszyć się ciążą?
 
Do góry