reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Nie jesteś sama. Ja miałam 26 kwietnia i mam dopiero 10 czerwca... :/ nie wiem czy wytrzymam...

Ja pierwsza wizytę miałam10 kwietnia, druga dopiero jutro. Chciałabym by byly częściej, niby ginekolog mówiła że co 3 tygodnie. Tylko przez ten weekend majowy tak się przesunęło
 
reklama
Witam z rana. Jak humorki?
@Mama2018mama2019 nastawienie pozytywne?
U mnie z wiesci to to ze wlasnie czekam na narodziny 4 bratanka. Bratowa wlasnie walczy na porodowce.... Dzisiaj taki power ze niewiem co juz ze soba robic ogarnelam mieszkanie w sumie nie musialam ale jakos tak wena mnie naszla zjadlam jablko i odliczam czas do wizyty.
Hej ja mam stres i od 5 nie spałam ale zjadłam zapiekankę hehe i zasnęłam znów na pół h ;)) dziś mam akurat niemoc i nastawienie pół na pół , fajnie że masz pozytywne nastawienie ja to tak mówię po 13 tygodniu będzie u mnie lepsze nastawienie :) dopiero podniosłam się z lozka więc mam nadzieję że szybko czas zleci ;D
U Ciebie już niedługo więc trzymam kciuki !!!!
 
Hej ja mam stres i od 5 nie spałam ale zjadłam zapiekankę hehe i zasnęłam znów na pół h ;)) dziś mam akurat niemoc i nastawienie pół na pół , fajnie że masz pozytywne nastawienie ja to tak mówię po 13 tygodniu będzie u mnie lepsze nastawienie :) dopiero podniosłam się z lozka więc mam nadzieję że szybko czas zleci ;D
U Ciebie już niedługo więc trzymam kciuki !!!!
Moja pierworodna wstala o 4.30 takze meksyk od rana. Bo dziś test z angielskiego i maja wymiane z dziećmi z Wloch i będzie wystepowac w ramach powitania no i stresa miala biedna od rana
 
Dziewczyny ile kosztuja te 1 badania w ciazy ? Jutro sie wybieram i jedni mowia ze 150 zl inni ze 300 i tak sie zastanawiam skad ta rozbieznosc
 
Ja chodzę prywatnie i powiedziała, że narazie co 2 tygodnie wizyty będą.
Ale szczerze mówiąc nie wiem czy nie iść na nfz gdzieś, bo jednak 150zł za wizytę to nie jest mało dla studentki
emoji23.png

Tyle, że totalnie się na tym nie znam, w ogóle na lekarzach, jak to wszystko działa. Krew miałam pobieraną w wieku 4 lat i 18, moczu chyba nigdy, niezaradna jestem i muszę się ogarnąć w końcu
emoji23.png
Hej ja mam stres i od 5 nie spałam ale zjadłam zapiekankę hehe i zasnęłam znów na pół h ;)) dziś mam akurat niemoc i nastawienie pół na pół , fajnie że masz pozytywne nastawienie ja to tak mówię po 13 tygodniu będzie u mnie lepsze nastawienie :) dopiero podniosłam się z lozka więc mam nadzieję że szybko czas zleci ;D
U Ciebie już niedługo więc trzymam kciuki !!!!
Ale jednoranozo co dwa tygodnie czy cały czas?
U nas jest zasada że jak ciaza zagrozona to wizyty co 2 tygodnie, ale jak prawidłowa to co miesiac i dopiero po 36tygodniu co dwa tygodnie. Ja teraz mam w czwartek, później pewnie za 2 tygodnie ze wzgledu na usg. A po usg myślę że dopiero po miesiacu.
 
Dziewczyny ile kosztuja te 1 badania w ciazy ? Jutro sie wybieram i jedni mowia ze 150 zl inni ze 300 i tak sie zastanawiam skad ta rozbieznosc
Każde laboratorium ma swój cennik, ja zapłaciłam 220zl, ale gdybyn robiła w diagnostyce wyszło by kolo 300-350zl. No i nie każdy lekarz przepisuje to samo. Jedni tylko zalecane inni dodaja jeszcze jakieś dodatkowe.
 
Ale jednoranozo co dwa tygodnie czy cały czas? /QUOTE]

Proponowała nawet za tydzień przyjść, ale stanęło na 2 i powiedziała że kilka najbliższych wizyt będzie co 2. Mam tyłozgięcie, nie wiem czy ma to coś wspólnego, generalnie dostałam zakaz robienia czegokolwiek, tylko leżeć i spacerować
 
reklama
Według pomiaru 4+5, według miesiączki 6+1 :) Wiem, że bardzo wcześnie, ale chciałam się upewnić czy to ciąża i w sumie dobrze że poszłam, bo od razu dostalam duphaston

Jna pierwszym badaniu według miesiączki byłam w niecałym 6 tygodniu :) :) jakoś nie wierzyliśmy, że naprawdę się udało i musieliśmy zobaczyć :)
 
Do góry