reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Swoją drogą widzę, że niektóre z Was mają już wyniki testu Pappa. Ja niedawno byłam na pobraniu krwi do testu nieinwazyjnego teraz z niecierpliwością będę czekać na wyniki 😳 tak bym chciała żeby wszystko było dobrze 🌸
 
reklama
Tylko patrząc z drugiej strony na to-co mi te badania dadzą? ZD nie leczy sie w łonie mamy,a usunięcia ciąży nie biore nawet pod uwage...mam totalny bajzel w głowie...z nerwów już zwymiotowałam...
A wynik może dlatego taki wysoki,bo mam już 38lat..
 
Tylko patrząc z drugiej strony na to-co mi te badania dadzą? ZD nie leczy sie w łonie mamy,a usunięcia ciąży nie biore nawet pod uwage...mam totalny bajzel w głowie...z nerwów już zwymiotowałam...
A wynik może dlatego taki wysoki,bo mam już 38lat..
Mogą dać Ci spokój jeśli wszystko okaże się prawidłowe. Ale swoją drogą Ty chyba nie masz wysokiego ryzyka, już nie pamiętam jak to było od ilu sie zaczynało wysokie. Wiek na pewno robi swoje w tych statystykach. Na spokojnie porozmawiaj ze swoim lekarzem, mężem i zdecydujcie co dla Was bedzie w tej sytuacji najlepsze.
 
Cześć dziewczyny :-)
Na badaniach prenatalnych z usg wyszło mi prawdopodobieństwo ZD 1;803 a dziś dostałam wyniki z testu Papa 1;353...ryzyko wzrosło o połowe...co mam o tym myśleć? Robić test genetyczny za 2200zł,czy amniopunkcje-gdzie jest ryzyko poronienia,czy po prostu czekać na kolejne prenatalne w 20 tygodniu ciąży? :(
U mnie pappa też super nie wyszło, tylko ja miałam robione tydzień przed prenatalnymi i mam ryzyko podstawowe i skorygowane już z pappa po samym usg nie mam .
A Ci wyszło 1:803 podstawowe? Czy po usg ?
No i co lekarz na to ryzyko po pappa powiedział?
 
Tylko patrząc z drugiej strony na to-co mi te badania dadzą? ZD nie leczy sie w łonie mamy,a usunięcia ciąży nie biore nawet pod uwage...mam totalny bajzel w głowie...z nerwów już zwymiotowałam...
A wynik może dlatego taki wysoki,bo mam już 38lat..
Właśnie chciałam zapytać o wiek....bo z tego co wiem, to badanie w wiekszości to statystyka...i wiek ma znaczenie.....ja bym się aż tak nie przejęła. Ważniejsze badanie usg.
 
To zwracaj uwagę.
Swoją droga masz strasznego pecha do ludzi, gdzie nie wyjdziesz to problem i w domu tez teściowa i szwagierka co chwile coś.
Jedni maja w zyciu szczescie drudzy pecha...nie zawsze ma sie na wszystko wpływ 🤷‍♀️ za granicą ludzie też są zupełnie inni zwłaszcza innych narodowosci. A tesciowa i szwagierka to rodzina patologiczna takie nigdy normalne w zachowaniu nie będą ale trzeba takich ludzi poznac osobiscie zeby wiedziec co sie mowi.
A pro po szwagierki nocuje u nas z synem 4 dzien bo sie poklocila z facetem, pobił ją i wyrzucił z domu...no normalne to nie jest ale fakt ze ja na nich trafiłam to zwykły pech. Nie wiem co mialas na mysli ale odebralam to troche w sposob taki ze to bardziej mi w ludziach cos ciagle nie pasuje niż faktycznie tak jest no ale jesli ty uwazasz ze te osoby o ktorych mowilam są w porzadku, ich zachowania są okej a perfumowanie sie dzien w dzien na kazdej przerwie w malym pomieszczeniu nie zwracajac uwagi na inne osoby tez spoko no to nie wiem ale musisz byc mega wyrozumiała albo niechętna do postawienia na swoim bo kazdy ma przeciez pewne prawa 😊
Ja np wiedzac ze moje perfumy nie musza sie kazdemu podobac zwlaszcza facetom bo od razu icj bedzie dusic nie robie tego w klasie tak samo jak nie przynosze np tunczyka wiedzac ze moze komus strasznie smierdziec. Po prostu wychodze i robie to gdzies indziej. Tolerując przy tym każdego a nie zmuszając do takich zapachów 😊
 
Z usg wyszło 1;803....podstawowe dla mojego wieku 1;182...a z Papa 1;353
lekarz powiedział tylko,że moge zrobić te dodatkowe badania-to była rozmowa przez telefon,byłam tak zaskoczona,że nie wiedziałam o co pytać...
 
Ostatnia edycja:
Jedni maja w zyciu szczescie drudzy pecha...nie zawsze ma sie na wszystko wpływ 🤷‍♀️ za granicą ludzie też są zupełnie inni zwłaszcza innych narodowosci. A tesciowa i szwagierka to rodzina patologiczna takie nigdy normalne w zachowaniu nie będą ale trzeba takich ludzi poznac osobiscie zeby wiedziec co sie mowi.
A pro po szwagierki nocuje u nas z synem 4 dzien bo sie poklocila z facetem, pobił ją i wyrzucił z domu...no normalne to nie jest ale fakt ze ja na nich trafiłam to zwykły pech. Nie wiem co mialas na mysli ale odebralam to troche w sposob taki ze to bardziej mi w ludziach cos ciagle nie pasuje niż faktycznie tak jest no ale jesli ty uwazasz ze te osoby o ktorych mowilam są w porzadku, ich zachowania są okej a perfumowanie sie dzien w dzien na kazdej przerwie w malym pomieszczeniu nie zwracajac uwagi na inne osoby tez spoko no to nie wiem ale musisz byc mega wyrozumiała albo niechętna do postawienia na swoim bo kazdy ma przeciez pewne prawa 😊
Ja np wiedzac ze moje perfumy nie musza sie kazdemu podobac zwlaszcza facetom bo od razu icj bedzie dusic nie robie tego w klasie tak samo jak nie przynosze np tunczyka wiedzac ze moze komus strasznie smierdziec. Po prostu wychodze i robie to gdzies indziej. Tolerując przy tym każdego a nie zmuszając do takich zapachów 😊
A ja podziwiam że nie zwróciłaś jej od razu uwagi😂 ja nie należę do osób cierpliwych i nawet Mojego Męża wyganiam z pokoju jak się perfumuje bo On to potrafi pół butelki na siebie wylać a ja walczę wtedy z mdłościami normalnie uwielbiam jego perfumy zawsze na mnie działały ale w każdej ciąży wrecz mnie odpychaja 😅 ostatnio oliwka dla córeczki przyprawia mnie i zawrot głowy no ale jej ochrzanić nie moge 😅😂
 
reklama
Do góry