reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2022 :)

To nie jest kwestia aktywności, ale atmosfery i zwracania się do siebie 🤷‍♀️
Nie mówię, że nie ma tam fajnych babeczek, bo są i to wiem z pierwszej ręki 😉 😊
Ale "ogólny" duch na jaki trafiłam dowiedziawszy się o zmianie mojego terminu na początek stycznia był po prostu straszny 😖 może teraz się coś zmieniło, ale ja już sprawdzać nie zamierzam 🤷‍♀️
nawet wiem chyba o którą sytuację chodzi. Standardowo jest tam ciszej, ale stabilnie. To była jednorazowa sytuacja 🙂 tzn. jedną z dziewczyn trochę poniosło, ale chyba się uspokoiła, zrozumiała błąd.
 
reklama
O matko, już myślałam, ze nie nadrobię tego dzisiejszego forum 😂

Byłam dziś na wizycie u mojej doktor prowadzącej i kazała mi( tak jak Wy) absolutnie się nie przejmować tym ryzykiem przedwczesnego porodu, bo wcale nie jesy yakie wielkie( dla przypomnienia wyszło mi 1:154)
Dodatkowo dostałam przyzwolenie na odstawienie luteiny, co jest dla mnie zbawieniem, bo już naprawdę miałam serdecznie dość tego codziennego aplikowania jej 🙄


A w kwestii wyjazdów na l4, polecam Wam grupe na fb Matki kontra ZUS - tam jest mnóstwo info o kontrolach i dziewczyny opisują przeróżne sytuacje z naszym wspaniałym ZUSem w roli głównej.

Co do objawów to chwaliłam się ostatnio, ze mdłości mi przeszły, a od 2 dni męczą mnie takie migreny, ze szok.. ale to chyba od pogody.
 
Dziewczyny, krótka piłka!
Robimy listę wszystkich udzielających się dziewczyn, tych, które chcą jeszcze dołączyć i zakładamy niedługo grupę prywatną 😊
Poniżej lista uczestniczek. Listę zrobiłam na bazie moich ostatnich powiadomień, także na pewno dużo z Was jeszcze tu brakuje. Z góry przepraszam, ale ciężko zapamiętać wszystkie nazwy 😅 Ja nie piszę się na założycielkę grupy, ale może lista nas zmotywuje do działania? 😉Można ją kopiować! Zgłaszajcie się, jeśli nie ma Was na liście 😊 Mam nadzieję, że nie wstawiłam tu jakiejś przypadkowej użytkowniczki forum 🤣

Lista użytkowników (kolejność przypadkowa):
@MartaMarkry
@Strzyga_
@Purrfect
@Hejcia
@anulaa_89
@MałaMi 2022
@natusia.mamusia86
@marsi89
@Carmen_87
@Roksi2810
@Blanca86
@Blondynka w sieci
@ka.an92
@Karola z nadzieją
@7grudnia
@nikola1512
@Karolcia105
@Cleo92
@Mamafasolki
@Coronita
@Bibi80
@honeypie58
@Blackoliwka
@Marcowa22
@Aurora84
@Sentosa
@Diaanaa
@Agnesco
@Renjja
@AgataG21
@Magdalena_xx
@Bebet
@Malka_91
@Edka88
@Nantes
@Hol-inka
@gigian
@Takalenka
@Poplątana9
@Aniaaa_022
@pannadarianna
@Olka92
@panna_anna
@MartaŁ
@Majka2022
@Migot_ka
@Margeritka28
@Monia_91
a ja ? Mogę prosić o dorzucenie do listu ? 😉 Co prawda jestem trochę styczniówką no z USG termin na 2.01. Aleee wg OM 30.12 🙂
 
jestem przypadkiem i wiem o co chodzi bo świeżo urodziłam w styczniu, też mam rh- i podają immunoglobulinę wtedy zapobiegawczo aby się nie wytworzyły przeciwciała. Nie pytają jaka tata ma grupę, pi wyniku mamy dają 😊
Po porodzie tak, ale nie stosują profilaktyki srodciazowej :)
 
No tak będzie, zobaczysz 🙈🙈🙈

Ja się bronię przed nią rękami i nogami, widuje ją w sklepach na półkach, ale odwracam się, żeby na mnie nie patrzyła, bo zawsze krzyczy " weź mnie weź! Taka jestem słodziutka i pyszna i tak uwielbiasz mnie jeść łyżeczką na raz" więc omijam jak tylko mogę 🙈

Cudowne wiadomości ❤️❤️❤️ musi być dobrze! Kiedy idziesz na wizytę kontrolna??
W poniedziałek 😊
 
Ale czego potrzebujesz? 😁
Mogę Ci polecisz i wszystkim Wam w sumie jeżeli chodzi o drogeryjne produkty to podkład Eveline better than skin, no mówię Wam nie ma lepszego! Używam go na sobie od kiedy ttylko się pojawił i jest sztos. W ogóle ostatnio marka Eveline mnie tak zaskoczyła pozytywnie, że ja Teraz prakrycznie na codzień się maluję tylko tą marka 😁 korektory są super, eyeliner precise brush liner najlepszy jaki w życiu miałam dla siebie (podobny do słynnego eyelinera z Kat von d), tusz do rzęs z Eveline z taką mega malutka szczoteczką, puder mineralny Variete, puder rozświetlający też z serii Variete, i kredki do brwi mają super 😁
Rozświetlacz polecam z Sensique albo my secret. A cienie to ostatnio katuje Affect
Zgadzam się odnośnie Eveline! Używam Wonder match i to jest dla najlepszy podkład ever! a używałam fluidów z różnych półek cenowych. Automatyczna kredka Eveline do brwi też mega! Jednak tusze z Eveline zdradziłam ostatnio z lash sensational z maybelline i wow! Dawno nie byłam tak zadowolona z rzęs.
A jestem, przepraszam 😂
hehe, to jesteś już dwa razy, bo dopisałam Cię zanim doczytałam tę wiadomość 🤣
 
no to się zaczynaja zachcianki 🤣
Jestem ciekawa co jutro dziewczyny wymyślicie do jedzenia 🤤

Dziś robiłam naleśniki na obiad z nutellą i z musem jabłkowym 🤤 potem się zjadło nektarynki , brzoskwinie z puszki i loda oblanego białą czekoladą 😋 myślałam że dziś pekne 🤣

A wiecie jakiego mam smaka na mizerię 🙈🤣🤣🤣
ja na samym początku też trochę miałam bo smaku na kwaśne były, kapuśniak, ogórki kiszone 🙈 to tak w 6,7 tc było a teraz obrót o 180 C bo smaki są na słodycze i nabiał 🙈
O, mniam nalesniczki , ojojoj i te nektarynki i brzoskwinie 😍 jutro lecę do sklepu po nie haha 🙈😂
Wszystko dobrze 🥰 Pani doktor ostatnio zapomniała zlecić TSH więc czekają mnie kolejne wkłucia 🙉 plus prenatalne więc od lekarza do lekarza 🙂
cieszę się że wszystko dobrze ❤️ o tak TSH jest bardzo ważne, ja choruje na niedoczynność i Hashimoto to mam już rozpiskę na całą ciążę żeby krew badać 🙈 dasz radę ! 👌🥰
Ja tak tylko cichutko chciałam wtrącić, że pierogi ruskie wzięły nazwę od Rusi Czerwonej a nie od Rosji (w Rosji one nie są popularne). I już uciekam i się nie wymądrzam ;)
popieram , dla mnie pierogi ruskie zawsze będą ruskimi ❤️🙈 ps. zjadłabym takie świeże tyle co wyjęte z wrzątku.

***
Eh no i tak , weszłam tu poczytałam i muszę iść do lodówki coś wszamac...

Pozdrawiam nocne łasuchy jeśli oprócz mnie takie są 🥰🙈
 
reklama
Dziewczyny 5 godzin mnie nie było a chyba ze 20 stron naskrobałyście 😂🙈 Wicie co ? Nie wiem co to jest bob, nigdy nie jadłam bobu. Ale czytając forum jutro idę go szukać 😂 tylko nie wiem jak gotować i z czym to się je 🙈🙈🙈
To coś a'la fasola, tylko lepsze ;) U mnie zawsze się jadło gotowane w solonej wodzie, a znowu u męża oprócz tego jeszcze z kawałkiem masła na wierzch (tak, żeby się rozpuściło). A, i niektórzy obierają ze skórek, a inni nie :)
 
Do góry