reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

reklama
Hej!
Ja dzisiaj rzyganko z rana 🤮 mdłości niestety coraz większe, obawiam się że do 11 tygodnia będę bardzo zdychać xd
Normalnie żołądek mam w gardle 🤢 mam też tak jak w poprzedniej ciąży bol nóg i od wszystkiego zdjęcia, ale od wszystkiego xd, żołądek.tez mnie często bardzo boli i podbrzusze.

Powiedziałam mamie o ciąży. I chyba się ucieszyła 🥹

Rano byłam.na pobraniu krwi, baba w labie sapala, że będzie problem z grupą krwi, ale co miałam skierowanie to co mam.placic czy darować.
Za tydzień we wtorek mam nadzieję, że zobaczę urośniętego, żywego okruszka ale się już boję...
Miłego dnia:*
 
Hej!
Ja dzisiaj rzyganko z rana 🤮 mdłości niestety coraz większe, obawiam się że do 11 tygodnia będę bardzo zdychać xd
Normalnie żołądek mam w gardle 🤢 mam też tak jak w poprzedniej ciąży bol nóg i od wszystkiego zdjęcia, ale od wszystkiego xd, żołądek.tez mnie często bardzo boli i podbrzusze.

Powiedziałam mamie o ciąży. I chyba się ucieszyła 🥹

Rano byłam.na pobraniu krwi, baba w labie sapala, że będzie problem z grupą krwi, ale co miałam skierowanie to co mam.placic czy darować.
Za tydzień we wtorek mam nadzieję, że zobaczę urośniętego, żywego okruszka ale się już boję...
Miłego dnia:*
Wow to super, że mama się ucieszyła. Ja nie wiem kiedy mojej rodzinie powiem... 🙄

Zdrzemnęłam się z najmłodszą przy cycu i jak wstałam to przez 2h mdłości i samopoczucie fatalne... 🤢
 
A ile jesteś w tej samej pozycji po zastrzyku. W sobotę miałam spartańskie warunki jeśli chodzi o robię zastrzyku. Zrobiłam go na siedząco i doczekałam tylko jakieś 5-10 min i ruszyłam do ludzi. W miejscu wkłucia zrobiło się dziwne wybrzuszenie i siniak, ma szczęście zostało tylko to drugie. Wczoraj za to bez siniaka. Spędziłam jakieś pół godziny w pozycji półleżącej z odsłoniętym brzuchem.
Ja odrazu po zastrzyku wracam do spania, uważam tylko żeby nie na tym boku co był zastrzyk i szczęśliwie siniaków brak.
 
Cześć dziewczynki. U mnie bez młodości na szczęście ale coś woreczek mnie pobolewa i się denerwuje. W tamtym roku mnie tak pobolewał ale jak byłam na usg nie było kamieni. I już się nakręcam co to bedzie😒W pracy ledwo daje rade..trzeba czasem podnieść dziecko itd. A nikt nie wie jeszcze(jak będzie serduszko 11 maja mam zamiar powiedziec) więc wszystko robię tak jak robiłam. Przychodzę do domu zmęczona i wkurzona😏nawet badań nie mam kiedy zrobic rano😪na szczęście w środę jedziemy na Majowke to może trochę odsapne..
 
Cześć dziewczynki. U mnie bez młodości na szczęście ale coś woreczek mnie pobolewa i się denerwuje. W tamtym roku mnie tak pobolewał ale jak byłam na usg nie było kamieni. I już się nakręcam co to bedzie😒W pracy ledwo daje rade..trzeba czasem podnieść dziecko itd. A nikt nie wie jeszcze(jak będzie serduszko 11 maja mam zamiar powiedziec) więc wszystko robię tak jak robiłam. Przychodzę do domu zmęczona i wkurzona😏nawet badań nie mam kiedy zrobic rano😪na szczęście w środę jedziemy na Majowke to może trochę odsapne..
Może masz po zakrzywiony? Ja podobno mam i może wtedy pobolewać, ważne żeby nie było jakiś długich przerw w jedzeniu wtedy 😉
 
reklama
O kurcze może faktycznie, bo boli mnie najbardziej po jakoś dietach i właśnie jak mam dłuższe przerwy w jedzieniu🫣
Podobno sporo osób ma zakrzywiony i to nie jest nic groźnego 😉 lekarz, który mi robił usg mówił tylko o tych przerwach w jedzeniu i żeby mieć zawsze pod ręką coś do przegryzienia albo nawet tictaca😅
 
Do góry