reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Misio, nie tylko twoja mała taka. Mój Franek też by ciągle był przy mnie, jak odchodzę to beczy, idzie za mną, albo złapie się stanie, trzyma nogawki i jak chcę iść to też idzie. Jak posadzę go to płacz, jak siedzę na fotelu i np. coś robię na komputerze to stoi przy mnie i beczy żeby mu poświęcać uwagę. Taki cycek-mamusi. Rzadko się zdarza, że się zapomni i zabawi sam. Z ojcem jest spokojny, bawi się, a jak mnie zobaczy to w płacz i leci za mną, bo mu się przypomniało, że matkę ma :-)
Ja mam nadzieję, że to taki wiek i minie :-)
u nas dokładnie to samo :tak:
 
Jutka wszystkiego najlepszego dla Dziewczynek z okazji pierwszych urodzin!!!!!!!
Nasze pierwsze "grudniowe" maluszki dzisiaj skończyły o roczek;-)
I my się dołączamy.
Ale ten czas szybko zleciał.


Laseczki mam pytanko.
od jakiegoś czasu zauważyłam,że moja mała ma strasznie odstające i zadzierające się skórki wokół paznokci.
kurcze jak widzę niektóre takie aż zaczerwienione są.nie wiem zupełnie od czego :-(
tak myśle i może za mało witamin je,a własciwie nie je wcale,bo nie wiem czy pamiętacie jak pisałam,że moje dziecko pogniewało się na pokarmy stałe to od tamtego czasu tylko butla.
teraz jeszcze musiałam zakończyc karmienie piersią,przez te zmiany antybiotyku to tylko butla i butla.
czasem uda mi się przemyc jej jakiegoś owoca,ale to jak dobry dzień ma.
byłyśmy u lekarza ale on nie widzi problemu.
mówi,że skoro pije mleko to mam się cieszyc,że w ogole je...heh...i gadaj tu z takim.
 
witam kolezanki;-)

Misio, nie tylko twoja mała taka. Mój Franek też by ciągle był przy mnie, jak odchodzę to beczy, idzie za mną, albo złapie się stanie, trzyma nogawki i jak chcę iść to też idzie. Jak posadzę go to płacz, jak siedzę na fotelu i np. coś robię na komputerze to stoi przy mnie i beczy żeby mu poświęcać uwagę. Taki cycek-mamusi. Rzadko się zdarza, że się zapomni i zabawi sam. Z ojcem jest spokojny, bawi się, a jak mnie zobaczy to w płacz i leci za mną, bo mu się przypomniało, że matkę ma :-)
Ja mam nadzieję, że to taki wiek i minie :-)

oo to widze identycznie jak u mnie... tez licze na to ze minie w wiekiem:-)
quote_icon.png
Napisał maarta100
Jutka wszystkiego najlepszego dla Dziewczynek z okazji pierwszych urodzin!!!!!!!
Nasze pierwsze "grudniowe" maluszki dzisiaj skończyły o roczek;-)
i my sie przyłączamy do życzeń, buziaki:-):-):-)

Fenix83 niewiem niestety skad u Was ta dolegliwosc, ja niestety nie pomogę...
 
reklama
Do góry