reklama

Grymasy przy piersi

Temat na forum 'Żywienie' rozpoczęty przez Edzia1986, 19 Marzec 2013.

1. Edzia1986

Edzia1986 Początkująca w BB

Witam!
    Jestem mama 5 tygodniowego Noah :)
    Odkad poznal latwosc picia z butelki zaczal grymasic przy piersi. W nocy pije normalnie, bo jest zaspany. jednak kiedy za dnia ma jesc pije 5 minut i placze po czym znow pije i znow placze... i tak w kolo. Pozniej jest nienajedzony. Nie che przez to spac :( Dostawal butelke tylko w sytuacji gdzie trzeba bylo wyjsc z domu, lub gdy moje piersi byly wyssane. Teraz spuscilam rano mleko bo myslalam ze mi cycochy pekna... i dostal butelke...tez przy butli grymasdil ale mniej. Jednak nie wiem co zrobic by go znow do piersi przekonac. Za kazdym razem jest opor i walka...Nie chce go glodzic stad ta butelka rano...
    Pozdrawiam

2. reklama
  3. tytanowa@

tytanowa@ Fanka BB :)

I nie chcę Cię martwić, ale podając butelkę wpędzasz się w błędne koło :)
    Często dzieci ok 2/3 miesiąca grymaszą przy piersi, laktacja się normuje, trzeba popracować trochę przy jedzeniu, dodatkowo świat zaczyna być ciekawy. U Twojego malca grymaszenie zaczęło się wcześniej, przyczyną może być podawanie butelki, mogło to zaburzyć ssanie. Co ja bym zrobiła? Wyrzuciła butelkę w cholerę na dobre kilka tygodni i po prostu przystawiała dziecko. Możesz być pewna, że dzieciak nie da sie zagłodzić :) Obserwuj przyrosty, moczone pieluszki, nie denerwuj się i karm. Będzie dobrze! Grymaszenie przejdzie, pozdrawiam!

Poleć forum