reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRYZAK DZIĄSEŁKO tommee tippee

MamaTygrysa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
14 Styczeń 2007
Postów
20
reklama
Ja mam ale Zosia jeszcze nie ząbkuje. Fajny jest o tyle że można na niego nałożyć gel, np. dentinox.

Natomiast Zosia po włożeniu go tak jak być powinien nie wie co zrobić z języczkiem. Właściwie to próbuje go ssać jak smoczek albo wyciąga i wkłada tylko jednym boczkiem.

Ale moja wypowiedź nie jest zbyt miarodajna bo Zosia nie ma jeszcze 4 miesięcy i manualnie to jeszcze średnio. Dopiero się uczy pchać różne grzechotki do buzi.
 
Myślę, ze taki gryzak szczególnie tej marki jest bardzo fajną sprawą, szczególnie jezeli chodzi o to pierwsze4 masowanie dziąseł - na pewno przyniesie dziecku ogromna ulgę, drogi nie jest, w zasadzie można go w wielu miejscach kupić. Ta marka ma bardzo dobre produkty, więc warto na nią ogólnie zwrócić uwagę.
 
To prawda. taki gryzak powinno się też na chwilę włożyć do lodówki. To bardzo pomocne przy opuchniętych i bolących dziąsłach. No i warto zaznaczyć,ze nie jest drogi( a w entliczek pentliczek do 25 lipcja jest 15% promocja na produkty tej marki)
 
Zgadza się,taki gryzak na pewno sprawdzi się podczas ząbkowania i opuchniętych dziąseł,o czym mowa w powyższych postach. Firma również jest bardzo dobra,więc nie ma się nad czym zastanawiać. A co do tej prtaktyki z lodówką to nigdy o tym nie słyszałam:)
 
Moja córcia miała gryzak, ale nie umiała go trzymać. Trochę jej pomagałam, ale poszedł w odstawkę.
Za to smarowałam maścią Dentinox. Może jest drogi, ale działa i ma fajny smak.
 
reklama
moja corcia tez miała ten gryzak
nie poewiem ma fajny kształt łatwo mozna nałożyc zel i ciekawa kolorystyka

jednak moje dziecko sie nim ksztusiło :szok:
jak dla naszej małej ten gryzak był za szeroki
wiec poszedł w odstawke
 
Do góry