reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

GRYZAK DZIĄSEŁKO tommee tippee

MamaTygrysa

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
reklama
E

efilo

Gość
Ja mam ale Zosia jeszcze nie ząbkuje. Fajny jest o tyle że można na niego nałożyć gel, np. dentinox.

Natomiast Zosia po włożeniu go tak jak być powinien nie wie co zrobić z języczkiem. Właściwie to próbuje go ssać jak smoczek albo wyciąga i wkłada tylko jednym boczkiem.

Ale moja wypowiedź nie jest zbyt miarodajna bo Zosia nie ma jeszcze 4 miesięcy i manualnie to jeszcze średnio. Dopiero się uczy pchać różne grzechotki do buzi.

suri

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Myślę, ze taki gryzak szczególnie tej marki jest bardzo fajną sprawą, szczególnie jezeli chodzi o to pierwsze4 masowanie dziąseł - na pewno przyniesie dziecku ogromna ulgę, drogi nie jest, w zasadzie można go w wielu miejscach kupić. Ta marka ma bardzo dobre produkty, więc warto na nią ogólnie zwrócić uwagę.

kocurek3

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
To prawda. taki gryzak powinno się też na chwilę włożyć do lodówki. To bardzo pomocne przy opuchniętych i bolących dziąsłach. No i warto zaznaczyć,ze nie jest drogi( a w entliczek pentliczek do 25 lipcja jest 15% promocja na produkty tej marki)

Tomi_pl

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Zgadza się,taki gryzak na pewno sprawdzi się podczas ząbkowania i opuchniętych dziąseł,o czym mowa w powyższych postach. Firma również jest bardzo dobra,więc nie ma się nad czym zastanawiać. A co do tej prtaktyki z lodówką to nigdy o tym nie słyszałam:)

magdapp

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Moja córcia miała gryzak, ale nie umiała go trzymać. Trochę jej pomagałam, ale poszedł w odstawkę.
Za to smarowałam maścią Dentinox. Może jest drogi, ale działa i ma fajny smak.

Rozwiązania
0
Gryzak dziąsełko z firmy Tommee Tippee jest jednym z ulubionych mojej córeczki duży wybór gryzaków tej firmy jest na stornie Smoczki i Gryzaki - Akpolbaby i większość z nich pakowana jest po 2 szt. także jak ktoś ma bliźniaki to idealnie:D Polecam!
Pozdrawiam;)

lyla1992

Fanka BB :)
Miasto
krefeld
Rozwiązania
0
Moim zdaniem gryzaki to wogóle strata pieniędzy, córka wogóle tego nie uzywała

reklama

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Miasto