reklama

GRYZAK DZIĄSEŁKO tommee tippee

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez MamaTygrysa, 28 Czerwiec 2007.

1. MamaTygrysa

MamaTygrysa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. efilo

efilo Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja mam ale Zosia jeszcze nie ząbkuje. Fajny jest o tyle że można na niego nałożyć gel, np. dentinox.

Natomiast Zosia po włożeniu go tak jak być powinien nie wie co zrobić z języczkiem. Właściwie to próbuje go ssać jak smoczek albo wyciąga i wkłada tylko jednym boczkiem.

Ale moja wypowiedź nie jest zbyt miarodajna bo Zosia nie ma jeszcze 4 miesięcy i manualnie to jeszcze średnio. Dopiero się uczy pchać różne grzechotki do buzi.

3. reklama
  4. suri

suri Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Myślę, ze taki gryzak szczególnie tej marki jest bardzo fajną sprawą, szczególnie jezeli chodzi o to pierwsze4 masowanie dziąseł - na pewno przyniesie dziecku ogromna ulgę, drogi nie jest, w zasadzie można go w wielu miejscach kupić. Ta marka ma bardzo dobre produkty, więc warto na nią ogólnie zwrócić uwagę.

5. kocurek3

kocurek3 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To prawda. taki gryzak powinno się też na chwilę włożyć do lodówki. To bardzo pomocne przy opuchniętych i bolących dziąsłach. No i warto zaznaczyć,ze nie jest drogi( a w entliczek pentliczek do 25 lipcja jest 15% promocja na produkty tej marki)

6. Tomi_pl

Tomi_pl Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zgadza się,taki gryzak na pewno sprawdzi się podczas ząbkowania i opuchniętych dziąseł,o czym mowa w powyższych postach. Firma również jest bardzo dobra,więc nie ma się nad czym zastanawiać. A co do tej prtaktyki z lodówką to nigdy o tym nie słyszałam:)

7. magdapp

magdapp Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córcia miała gryzak, ale nie umiała go trzymać. Trochę jej pomagałam, ale poszedł w odstawkę.
    Za to smarowałam maścią Dentinox. Może jest drogi, ale działa i ma fajny smak.

8. Ewelinnka

Ewelinnka Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gryzak dziąsełko z firmy Tommee Tippee jest jednym z ulubionych mojej córeczki duży wybór gryzaków tej firmy jest na stornie Smoczki i Gryzaki - Akpolbaby i większość z nich pakowana jest po 2 szt. także jak ktoś ma bliźniaki to idealnie:D Polecam!
    Pozdrawiam;)

9. linka1985

linka1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj synek miał te gryzaki ale wogóle z nich nie korzystał jak dlamnie strata pieniędzy .

10. reklama
  11. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moim zdaniem gryzaki to wogóle strata pieniędzy, córka wogóle tego nie uzywała

12. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja corcia tez miała ten gryzak
    nie poewiem ma fajny kształt łatwo mozna nałożyc zel i ciekawa kolorystyka

jednak moje dziecko sie nim ksztusiło :szok:
    jak dla naszej małej ten gryzak był za szeroki
    wiec poszedł w odstawke

Poleć forum