reklama

GRYZAK DZIĄSEŁKO tommee tippee

Temat na forum 'Polecam - Odradzam' rozpoczęty przez MamaTygrysa, 28 Czerwiec 2007.

1. MamaTygrysa

MamaTygrysa Zaciekawiona BB

2. efilo

efilo Gość

Ja mam ale Zosia jeszcze nie ząbkuje. Fajny jest o tyle że można na niego nałożyć gel, np. dentinox.

Natomiast Zosia po włożeniu go tak jak być powinien nie wie co zrobić z języczkiem. Właściwie to próbuje go ssać jak smoczek albo wyciąga i wkłada tylko jednym boczkiem.

Ale moja wypowiedź nie jest zbyt miarodajna bo Zosia nie ma jeszcze 4 miesięcy i manualnie to jeszcze średnio. Dopiero się uczy pchać różne grzechotki do buzi.

3. reklama
  4. suri

suri Zaciekawiona BB

Myślę, ze taki gryzak szczególnie tej marki jest bardzo fajną sprawą, szczególnie jezeli chodzi o to pierwsze4 masowanie dziąseł - na pewno przyniesie dziecku ogromna ulgę, drogi nie jest, w zasadzie można go w wielu miejscach kupić. Ta marka ma bardzo dobre produkty, więc warto na nią ogólnie zwrócić uwagę.

5. kocurek3

kocurek3 Zaciekawiona BB

To prawda. taki gryzak powinno się też na chwilę włożyć do lodówki. To bardzo pomocne przy opuchniętych i bolących dziąsłach. No i warto zaznaczyć,ze nie jest drogi( a w entliczek pentliczek do 25 lipcja jest 15% promocja na produkty tej marki)

6. Tomi_pl

Tomi_pl Zaciekawiona BB

Zgadza się,taki gryzak na pewno sprawdzi się podczas ząbkowania i opuchniętych dziąseł,o czym mowa w powyższych postach. Firma również jest bardzo dobra,więc nie ma się nad czym zastanawiać. A co do tej prtaktyki z lodówką to nigdy o tym nie słyszałam:)

7. magdapp

magdapp Zaciekawiona BB

Moja córcia miała gryzak, ale nie umiała go trzymać. Trochę jej pomagałam, ale poszedł w odstawkę.
    Za to smarowałam maścią Dentinox. Może jest drogi, ale działa i ma fajny smak.

8. Ewelinnka

Ewelinnka Początkująca w BB

Gryzak dziąsełko z firmy Tommee Tippee jest jednym z ulubionych mojej córeczki duży wybór gryzaków tej firmy jest na stornie Smoczki i Gryzaki - Akpolbaby i większość z nich pakowana jest po 2 szt. także jak ktoś ma bliźniaki to idealnie:D Polecam!
    Pozdrawiam;)

9. linka1985

linka1985 Fanka BB :)

Moj synek miał te gryzaki ale wogóle z nich nie korzystał jak dlamnie strata pieniędzy .

10. reklama
  11. lyla1992

lyla1992 Fanka BB :)

Moim zdaniem gryzaki to wogóle strata pieniędzy, córka wogóle tego nie uzywała

12. pchelka10.05

pchelka10.05 Zadomowiona(y)

moja corcia tez miała ten gryzak
    nie poewiem ma fajny kształt łatwo mozna nałożyc zel i ciekawa kolorystyka

jednak moje dziecko sie nim ksztusiło :szok:
    jak dla naszej małej ten gryzak był za szeroki
    wiec poszedł w odstawke

Poleć forum