reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gusła czyli co warto robić w ciąży, aby nasze dzieci były zdrowsze, mądrzejsze itd.

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Co do Actimela to ja bym uważała:
"ACTIMEL dostarcza organizmowi bakterię zwaną L.CASEI. Ta substancia
jest wytwarzana w naturalny sposób przez 98% organizmów, lecz kiedy
dostarcza się jej dodatkowo przez dłuższy czas, organizm przestaje ją
produkować i stopniowo zapomina co musi robić i jak robić, przede
wszystkim u osobników poniżej 14 lat.

W rzeczywistości (actimel) pojawił się jako lek dla tych niewielu
ludzi, którzy nie wytwarzają tej bakterii, ale ilość tych osób okazała
się tak niewielka, że lek ten okazał się nieopłacalny. By go zrobić
opłacalnym sprzedano jego patent firmom żywnościowym.

Departament Zdrowia zobowiązał ACTIMEL (firmę produkującą) do
zaznaczenia w swoich reklamach, że produktu tego nie należy spożywać
przez dłuższe okresy i firma ta dopełniła tego obowiązku, ale w formie
tak zakamuflowanej, że żaden z konsumentów nie zauważy tego
ostrzeżenia."
 
reklama
Wczoraj migdały uratowały mi życie...:):) Też sprawdziłam, że u mnie to jedyny sposób na zgagę.
Tak wogóle Cammi to ja dopiero teraz zauważyłam, że już za jakieś dwa tygodnie będziemy prawie sąsiadkami bo wracam na stare śmieci do Bielska-Białej:)
 
ja na moje szczescie nie moge narzekac na zgage....ale co glodna jestem to moje,noi te slodycze chodza za mna od rana do wieczora
 
Mi zgaga jak na razie nie dokucza choć potrafię bardzo namieszać z jedzonkiem.
Dzisiaj coś mi bardzo zaszkodziło i ciągle zalega na żołądku :angry:.
Jak na razie nie mogę iść spać, siedzę, klikam do was i czekam aż mi przejdzie.
 
Póki co ta przypadłość mnie omija:-) a jeżeli nawet mam niewielką zgagę to szybko mija..dziękuję niebiosom za taki obrót sprawy bo rzeczywiście to uczucie jest nie do zniesienia..
 
Ja mam okropną zgagę. Próbowałam już mleko, jogurty, gorczyce i nic nie pomaga. lekarz kazał mi teraz pic siemię lniane. A co do specjalnych produktów to myślę ze do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem i nie przesadzać.
 
reklama
Troszkę zmieniając temat- w strone guseł i zabobonów; myslałam że już mało kto sie tym zajmuje, ale babcia mi właśnie wczoraj powiedziała że powinnam si patrzyć na rzeczy ładne - żeby dziecko też było ładne:-D:tak:
(a wszystko przez pluszaka szczurka z Ikei;-))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry