reklama

guzky, guzki

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez kamilkar, 14 Październik 2009.

1. kamilkar

kamilkar Aktywna w BB

Dziewczyny ratujcie bo zwariuję. Zaraz po porodzie zrobił mi się mały guzek pod pachą wielkości tik taka. Przez dwa miesiące nic się z im nie stało, tzn. nie powiększył się ani mnie nie boli jest raczej miękki. Czy któraś z was ma pomysł co to może być. :no::no::no: Dziś idę do lekarza, ale penie zanim zrobię setki badań to do tego czasu osiwieję. Zwlekałam z tym dwa miesiące, oczywiście z głupoty i strachu, poniewarz wywodze się z rodziny rakowców, nawet mój znak zodiaku to rak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
    Moja babcia dwa lata temu zmarła na chłonniaka. Pewnie bym dalej to ukrywała gdyby mój M. mnie wczoraj nie przyuważył jak ryczała. No i od razu twarda męska decyzja dziś do lekarza. Dzięki bogu za facetów:-)

2. Felidae

Felidae Mama_Misia

Hejka
    moze to cos niegroźnego, jakieś naczynko prowadzące mleczko sie uwypukliło, taki ala żylak, napewnp dobrze by bylo sprawdzic, jesli jestes tuz po porodzie to szukala bym przyczyny w laktacji...

nie martw sie i glowa do gory i nigdy nie powtarzaj tego bledu, jesli zauwazasz, ze cos jest nie tak, szczegolnie guzki w piersiach bole podbrzusza, uplawy nie odkladaj tego, nie zwlekaj tylko idz do lekarza. przewazająca większość takich zmian wszesnie wykrytych jest uleczalna...

3. reklama
  4. kamilkar

kamilkar Aktywna w BB

Lekarz pierwszego kontaktu nie stwierdził powiększenia węzłów chłonnych ani śledziony czy wątroby. Dostałam skierowanie na badania (morfologia,ob, mocz, itp,) i mam się zgłosić do ginekologa.Więc do środy powinnam już wiedzieć wszystko,a do tego czasu osiwieję albo zejde na zawał :-)

Poleć forum