reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

guzky, guzki

kamilkar

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2009
Postów
64
Miasto
Łódź
Dziewczyny ratujcie bo zwariuję. Zaraz po porodzie zrobił mi się mały guzek pod pachą wielkości tik taka. Przez dwa miesiące nic się z im nie stało, tzn. nie powiększył się ani mnie nie boli jest raczej miękki. Czy któraś z was ma pomysł co to może być. :no::no::no: Dziś idę do lekarza, ale penie zanim zrobię setki badań to do tego czasu osiwieję. Zwlekałam z tym dwa miesiące, oczywiście z głupoty i strachu, poniewarz wywodze się z rodziny rakowców, nawet mój znak zodiaku to rak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Moja babcia dwa lata temu zmarła na chłonniaka. Pewnie bym dalej to ukrywała gdyby mój M. mnie wczoraj nie przyuważył jak ryczała. No i od razu twarda męska decyzja dziś do lekarza. Dzięki bogu za facetów:-)
 
reklama
Hejka
moze to cos niegroźnego, jakieś naczynko prowadzące mleczko sie uwypukliło, taki ala żylak, napewnp dobrze by bylo sprawdzic, jesli jestes tuz po porodzie to szukala bym przyczyny w laktacji...

nie martw sie i glowa do gory i nigdy nie powtarzaj tego bledu, jesli zauwazasz, ze cos jest nie tak, szczegolnie guzki w piersiach bole podbrzusza, uplawy nie odkladaj tego, nie zwlekaj tylko idz do lekarza. przewazająca większość takich zmian wszesnie wykrytych jest uleczalna...
 
Lekarz pierwszego kontaktu nie stwierdził powiększenia węzłów chłonnych ani śledziony czy wątroby. Dostałam skierowanie na badania (morfologia,ob, mocz, itp,) i mam się zgłosić do ginekologa.Więc do środy powinnam już wiedzieć wszystko,a do tego czasu osiwieję albo zejde na zawał :-)
 
Do góry