reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

hand-made grudniowych mam:)

asko_

ko&ko-ski
Miasto
tychy
Rozwiązania
0
Myślę, że ten wątek może nam się przydać do podglądania dzieł Naszych zdolnych mam.
Nie będziemy śmiecić na watku głównym i przynajmniej fotki naszych fajnych wytworów się nie zgubią:), po tym jak zobaczyłam piękną sowę dzieła Rojku stwierdziłam że kolorowe dzieło zasługuje na swoje miejsce w naszym małym grudniowym świecie.
Mam też nadzieję że więcej grudniowym mam pokaże swoje nawet drobne talenty:) zdolne z nas bestyjki!!!

reklama
R

rojku

Gość
venus też kiedyś robiłam biżu, jak coś z moich wyrobów znajdę to wrzucę (sporo mi zostało tych koralików, czasem jeszcze coś stworzę jak mam natchnienie :)

edit: znalazłam :) i wrzucam
IMG_4409.JPGIMG_4415.JPGIMG_4413.JPG
IMG_4412.JPGIMG_4414.JPGIMG_4411.JPG

Ostatnio edytowane przez moderatora:

venus27

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Rojku teraz może nie mam za dużo czasu ale sprawia mi to wielką frajdę:) Biorę z Ciebie przyklad i postaram się coś Mikusiowi uszyć, tylko nie wiem czy coś wyjdzie...

izi85

Mamisiiiima P&N
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Metka super:)
Inka a jak wypełniasz i jak robisz?moze sie skusze?Ciezko sie robi?Zdradź tajemnice:)

asko_

ko&ko-ski
Miasto
tychy
Rozwiązania
0
mnie też cały czas zastanawia wypełnienie ;p i sowy i metki:)

Inka no chyba zartujesz, nie ma to jak zrobić coś dla własnego dziecka:) wiem po Kamilku że zabawki kupne się wowczas umywają, szkoda tylko że teraz cierpię na chroniczny brak czasu...

reklama
Do góry