reklama

hand-made grudniowych mam:)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2011' rozpoczęty przez asko_, 3 Czerwiec 2012.

1. asko_

asko_ ko&ko-ski

Myślę, że ten wątek może nam się przydać do podglądania dzieł Naszych zdolnych mam.
    Nie będziemy śmiecić na watku głównym i przynajmniej fotki naszych fajnych wytworów się nie zgubią:), po tym jak zobaczyłam piękną sowę dzieła Rojku stwierdziłam że kolorowe dzieło zasługuje na swoje miejsce w naszym małym grudniowym świecie.
    Mam też nadzieję że więcej grudniowym mam pokaże swoje nawet drobne talenty:) zdolne z nas bestyjki!!!

2. rojku

rojku Gość

No to wklejam sowę na zachętę dla reszty mamuś :)
    IMG_4375small.jpg

3. reklama
  4. venus27

venus27 Fanka BB :)

To ja też się pochwalę;)
    kol2.jpg kolcz1.jpg kolcz2.jpg

5. rojku

rojku Gość

venus też kiedyś robiłam biżu, jak coś z moich wyrobów znajdę to wrzucę (sporo mi zostało tych koralików, czasem jeszcze coś stworzę jak mam natchnienie :)

edit: znalazłam :) i wrzucam
    IMG_4409.JPG IMG_4415.JPG IMG_4413.JPG
    IMG_4412.JPG IMG_4414.JPG IMG_4411.JPG

Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 Czerwiec 2012
  6. venus27

venus27 Fanka BB :)

Rojku teraz może nie mam za dużo czasu ale sprawia mi to wielką frajdę:) Biorę z Ciebie przyklad i postaram się coś Mikusiowi uszyć, tylko nie wiem czy coś wyjdzie...

7. asko_

asko_ ko&ko-ski

DSC00399.jpg czapulka Karolki

8. inka85

inka85 Mamusia Aleksego

moja wersja Pana Metki:

zdjęcie.jpg

(na tle sowy Rojku to straszydło ale moje, nie kupne :-))

9. izi85

izi85 Mamisiiiima P&N

Metka super:)
    Inka a jak wypełniasz i jak robisz?moze sie skusze?Ciezko sie robi?Zdradź tajemnice:)

10. reklama
  11. asko_

asko_ ko&ko-ski

mnie też cały czas zastanawia wypełnienie ;p i sowy i metki:)

Inka no chyba zartujesz, nie ma to jak zrobić coś dla własnego dziecka:) wiem po Kamilku że zabawki kupne się wowczas umywają, szkoda tylko że teraz cierpię na chroniczny brak czasu...

12. rojku

rojku Gość

Dziewczynki ja do wypełnienia używam wkładu z poduszek Ikeowych :)

Poleć forum