reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hcg-czyli odgrzewane kotlety jak co miesiąc

Dołączył(a)
10 Grudzień 2018
Postów
3
Cześć dziewczyny. Czytam od ponad 8 miesięcy wasze wpisy, troski, radości, nie jednokrotnie szukałam odpowiedzi w waszych historiach. Ale dziś chciałam do Was dołączyć, może usłyszeć coś nie od kobiet które mnie totalnie nie rozumieją a właśnie od Was. Poronilam w sierpniu 2018, od 2 Msc mamy z mężem zielone światło na staranki. Cykl 30 dni, owulacja była potwierdzona usg 30.11 lub 1.12, dziś 10 dzień od owulacji Hcg <2. W teorii @ w niedziele. Czy coś tego jeszcze mOze się wykluc ?
 
reklama
Cześć dziewczyny. Czytam od ponad 8 miesięcy wasze wpisy, troski, radości, nie jednokrotnie szukałam odpowiedzi w waszych historiach. Ale dziś chciałam do Was dołączyć, może usłyszeć coś nie od kobiet które mnie totalnie nie rozumieją a właśnie od Was. Poronilam w sierpniu 2018, od 2 Msc mamy z mężem zielone światło na staranki. Cykl 30 dni, owulacja była potwierdzona usg 30.11 lub 1.12, dziś 10 dzień od owulacji Hcg <2. W teorii @ w niedziele. Czy coś tego jeszcze mOze się wykluc ?
Teoretycznie może, ale nie nastawialabym sie za bardzi na Twoim miejscu...
A na pocieszenie powiem Ci ze tez poronilam w sierpniu a teraz znów jestem w ciąży:) i znam mnóstwo takich przypadków....więc spróbuj spokojnie czekać az i Tobie sie uda :) bo jestem pewna ze predzej czy pozniej sie uda
 
Gratuluję! Tak mi się przypomniało : w czwartek i piątek Auwazylam na bieliźnie dosłownie po kropce plamek w kolorze jak plamienie, nigdy nie miałam między @ plamien, dlatego skojarzylam to może z zagnieżdżeniem? Od wczoraj wiecOra doszły tkliwe piersi... Dzis to tak 9- 10 d od owulacji. W lipcu Tez dopiero po @ 3 dni zoabxYlam blada druga kreskę, dlatego mam nadzieję
 
Gratuluję! Tak mi się przypomniało : w czwartek i piątek Auwazylam na bieliźnie dosłownie po kropce plamek w kolorze jak plamienie, nigdy nie miałam między @ plamien, dlatego skojarzylam to może z zagnieżdżeniem? Od wczoraj wiecOra doszły tkliwe piersi... Dzis to tak 9- 10 d od owulacji. W lipcu Tez dopiero po @ 3 dni zoabxYlam blada druga kreskę, dlatego mam nadzieję
Nadzieja jest :) ciąża to ogromna szkoła cierpliwości. Nic nie mozna przyspieszyć...
 
Ja zielone swiatlo mialam od razu po poronieniu. Ale wydaje mi sie ze pierwszy cykl byl bezowulacyjny...w drugim sie udalo...ale powiem Ci ze zdziwilo mnie to i niespodziewalam sie tak szybko bo o pierwsza ciaze staralismy sie okolo 2 lat.
I może właśnie to pomogło - nie stresowalam sie, nie nastawiam...samo wyszlo...i tak bylo z pierwsza ciąża. W lipcu zaczelismy zalatwiac dokumentacje do budowy domu i mieliśmy sporo na glowie, do tego mąż byl w domu tylko na weekendy bo pracował w delegacji wiec zupelnie nie liczylam na ciążę. No i sie udalo ;)
 
Do góry