reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hej :)

Dołączył(a)
17 Styczeń 2019
Postów
7
Hej dziewczyny :) pisze tu po raz drugi.. Tak jak wcześniej wspominałam staramy o dzidziusia od stycznia. :) teraz do miesiączki zostały mi 2 dni.. Zrobiłam test ale negatywny, być może wcześnie nie dawały mu spokoju moje "objawy" od paru dni mam uczucie.. Tak, jakbym miała zaraz zwymiotowac ale coś się blokuje,ból jajnikow.. Raz prawego, raz lewego a czasem całe podbrzusze tylko to jest inny ból jak na miesiączkę. :( od wczoraj wieczora boli mnie dolna część pleców. Ból da się wytrzymać ale daje o sobie pamiętać :) piersi są okej, ani bolesne ani nic. Proszę o rady.. Może któraś tak miała i okazało się, że jest w ciąży? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Byłam u ginekologa bo okresu jak nie było tak, nie ma. Spoznia się dopiero 3 dzień.. Dostałam jedynie luteine nie miałam żadnych badań nic :( a test wychodzi negatywny..
Ja też polecam testy owulacyjne. Staraliśmy się pół roku i zamówiłam takie zwykłe najtańsze paski i się okazało, że mam owulację 2 dni później niż liczyłam i mi akurat udało się za pierwszym podejściem. Ale oddałam resztę bratowej jakoś pół roku bo też się stara i mówiła, że korzystała ale jej nie pomogły.
 
reklama
Byłam u ginekologa bo okresu jak nie było tak, nie ma. Spoznia się dopiero 3 dzień.. Dostałam jedynie luteine nie miałam żadnych badań nic :( a test wychodzi negatywny..
 
Rozwiązanie
Do góry