reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hipermobilności u dziecka

Dołączył(a)
19 Lipiec 2020
Postów
2
witam
Mam synka ponad 2 letniego i ma hipermobilności stawów prawie wszędzie. Chciałabym się zapytać czy ktoś tutaj ma takie same doświadczenie i chciał by się podzielić radami. Synek zaczął chodzi tuz przed drugimi urodzinami i bardzo dziwnie chodzi i sie porusza. Ja mam za sobą dużo dni przepłakanych przez to bo boję sie ze nigdy już normalnie nie będzie chodził. Czy jest tu ktoś kto chciałby się podzielić?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja bym przede wszystkim poszukała dobrego fizjoterapeuty - wiem, że wizyty nie są tanie, ale przy dziecku o kosztach się już nie zazwyczaj nie myśli. Nie wiem skąd jesteś - ale na pewno uda znaleźć CI się odpowiedni gabinet.
Samemu trudno jest ćwiczyć z dzieckiem - bo nie mamy pewności czy ćwiczenia wykonujemy poprawnie. Warto by ktoś nad Wami czuwał. Zwłaszcza że sama piszesz, że efektów nie widzisz. A tak btw polecam nagrać raz na miesiąc filmik jak chodzi - by mieć porównanie. Bo czasem nam się wydaje, że nic się nie dzieje, a postępy są.
Ja bym przede wszystkim poszukała dobrego fizjoterapeuty - wiem, że wizyty nie są tanie, ale przy dziecku o kosztach się już nie zazwyczaj nie myśli. Nie wiem skąd jesteś - ale na pewno uda znaleźć CI się odpowiedni gabinet.
Samemu trudno jest ćwiczyć z dzieckiem - bo nie mamy pewności czy ćwiczenia wykonujemy poprawnie. Warto by ktoś nad Wami czuwał. Zwłaszcza że sama piszesz, że efektów nie widzisz. A tak btw polecam nagrać raz na miesiąc filmik jak chodzi - by mieć porównanie. Bo czasem nam się wydaje, że nic się nie dzieje, a postępy są.
 
Rozwiązanie
Do góry